{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
BENEFIT
28 Şubat tarihine kadar Benefit Roller Liner alışverişinize delüks boy Roller Lash mascara HEDİYE!

Benefit Roller Liner İle Karşınızda!
Eyeliner sürmek hiç bu kadar kolay olmamıştı...
Yeni Roller Liner ile doğal görünümlü ve ince bir eyeliner çizgisi çekmenin ne kadar kolay olduğunu keşfedin! Mat bitişli eyeliner hassas ucuyla keskin hatlı ve tam istenilen kalınlıkta çizgiler çekmenizi sağlar.
Kahverengi ve siyah renk seçenekleri, ve yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz mini boyu ile satışa sunulan ROLLER LINER her makyaj tarzı için ideal görünümü sunar.
İNCELE
SEPHORA COLLECTION
28 Şubat tarihine kadar Sephora Collection Outrageous Oversized Maskara alışverişinize delüks boy göz makyaj temizleyicisi HEDİYE!

Sephora Collection Outrageous Oversized Ultra Hacim Veren Maskara
Yeni Outrageous Oversized Lashes maskara ile tüm bakışları üzerinizde toplayın. Kum saati şeklindeki fırçasıyla maksimum etki veren Outrageous Oversized Lashes maskara aynı zamanda kirpiklerinize farklı bir boyut ve hacim kazandırıyor.
İNCELE
ARMANI
28 Şubat tarihine kadar Armani’den 50ml veya 100ml In Love With You veya Stronger With You parfüm alışverişinize, 150TL değerinde 15ml parfüm HEDİYE!

Armani In Love With You&Stronger With You
Emporio Armani You parfümlerinin serüven dolu aşk hikayesine yeni erkek ve kadın kokuları ekleniyor. İki yeni parfüm, yoğun ve mutlak sevgi isteyen, modern, doğal ve karşı konulamaz bir yaşam tarzını yansıtıyor.
İNCELE