{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
Sephora Ulusal Makyaj Artisti Murat Bekler Aralık ayı Sephora Surprise ürünlerini influencer Selma Çiçekdal ile keşfediyor!
Armanı Beauty
31 Aralık'a kadar Armani Si Passione 50ml veya 100ml alışverişinize Armani kozmetik çantası ve delüks boy Ecstacy Balm Ruj HEDİYE!

Armani Si Passione
Cüretkârlık ve hayatı dolu dolu yaşamak gibi güçlü deneyimleri barındıran Giorgio Armani’nin ikonik kokusu Sì Passione, güçlü, feminen ve özgür Sì kadının tutkusunu serbest bırakıyor.
İNCELE
Salvatore Ferragamo
31 Aralık'a kadar 100ml Ferragamo UOMO alışverişinize 2 üründen oluşan seyahat boyu set HEDİYE! (seyahat boy 5ml parfüm + 50ml vücut losyonu)

Salvatore Ferragamo Uomo Signature
Uomo Signature ile zamanda yolculuk. Cesur, hırslı erkeğin güçlü karakterini ortaya koyduğu Salvatore Ferragamo’nun stilini yansıtır.
İNCELE
Sephora Collectıon
31 Aralık'a kadar Sephora Collection Once Upon A palet alışverişinize 2 adet seyahat boy ürün HEDİYE! (seyahat boy ruj ve seyahat boy göz temizleyicisi)

Once Upon A Palette Yüz & Göz Paleti Gözler, yüz ve dudakların hayal edebileceği her şeye sahip ve büyüleyici ürünlerle dolu bir makyaj paleti: 20 farklı renkte göz farı, 1 aydınlatıcı, 1 allık, 1 bronzlaştırıcı pudra, 1 Cream Lip Stain ruj ve 1 büyük ayna!
İNCELE