{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
X
Göz Çevresi Maskesi
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "", "name": "", "price": "", "sku": "", "brand": "", "variant": "", "category": "//", "dimension10": "", "dimension17": "indirimsiz", "dimension52": "", "dimension78": "SEPHORA", "dimension94": "", "dimension96": true, "dimension102": "BAYAN", "dimension113": "undefined", "dimension101": ["https://cdn-seph.akinon.net/products/2018/11/26/63173/d878fbc8-88a1-463b-869b-e7c80101b8dc.jpg" ,"https://cdn-seph.akinon.net/products/2018/11/26/63173/d878fbc8-88a1-463b-869b-e7c80101b8dc.jpg"] } } }
Ürün Özellikleri

Basit ve Kolay Anlaşılır Güzellik! SEPHORA COLLECTION’ı tarif eden en basit anlatımdır. Nasıl seçim yapacağınızı bilmiyorsanız, onca seçenek ne işe yarar ki? SEPHORA COLLECTION, tüm seçenekleri karşı konulmaz kılan, Sephora uzmanlığının etkilerini gösteren formüllerden ibarettir. Yeni bir renk, yeni bir formül  ve  hatta tamamen yeni bir görünüm arıyorsanız, SEPHORA COLLECTION ile tam olarak istediğinizi elde etmek çok kolay!

Sephora Collection Göz Çevresi Maskesi, her birinde cildi tazeleme faydası bulunan, doğal lifli göz maskeleri serisidir.  Yeni ve geliştirilmiş lifleri, daha gelişmiş sonuçlar için yüz kontürlerinize daha iyi uyum sağlar. Kuruluk, koyu halkalar, torbalanma gibi göz çevresine özel endişeleri hedefler. Cildiniz için vitamin takviyesi olan Sephora Collection Göz Çevresi Maskeleri, cilt besinlerini yeniden doldurmak ve daha aydınlık, canlı göz çevresine sahip olmak için farklı aktif içeriklere sahiptir. Yeni lifli maskeler göz altı kontürlerine mükemmel uyum sağlayarak, aktif içeriklerin daha iyi nüfuz etmesini sağlar. Tek seferlik kullanım formatı kolaydır böylece her yere beraberinizde götürebilir ve cildinizin özel ve değişen ihtiyaçlarına göre cilt bakım rutininizi uyarlayabilirsiniz. İdeal cilt bakım rutininizi oluşturmak için karıştırın ve eşleştirin! 

- Liçi Göz Çevresi Maskesi: göz çevresini aydınlatmak için cildi nemlendirir. Liçi kuru cilde karşı en yüksek zırhı yaratan nemlendirici özellikler sunar. 
- Nar Göz Çevresi Maskesi: doğal nar özü görünür yorgunluk işaretlerini azaltır, göz çevresi kontürlerini canlandırır ve ton kazandırır.
- Deniz Yosunu Göz Çevresi Maskesi: cildi sıkılaştırır, göze hoş gelen ve aydınlık gözüken göz çevresi için safsızlıkları gidermeye yardımcı olur.
- İnci Göz Çevresi Maskesi: göz çevresinin görünümünü eşitler ve ışıltılı bir görünüm verirken düzensizlikleri en aza indirgemeye yardımcı olur. 
- Salatalık Göz Çevresi Maskesi: hassas göz altlarını yatıştırır ve daha taze ve canlı görünüm için torbalanmayı azaltır. 
- Üzüm Göz Çevresi Maskesi: ince ve derin çizgilerin ve kaz ayaklarının görünümünü azaltır ve ton kazandırır.

Bilmeniz gereken diğer noktalar: Maskeler paraben içermez. Dermatologlar tarafından test edilmemiştir. Kullanımı kolay ve hızlıdır. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Sephora Collection ürünlerinin tümü, ürün güvenliği konusunda en katı uluslararası yasalara uygundur. Ayrıca, ürün geliştirme, kalite, izlenebilirlik ve güvenlik bakımından en katı uluslararası iç gereklilikleri de yerine getirir ve 1400’den fazla yasaklı maddeyi içermeyen ‘Sınırlı Madde Listesi’ ile örnek olmaya liderlik eder.