Vitamin Nectar Face Mask - Aydınlatıcı Maske

0 Ürün Yorumu
Vitamin Nectar Face Mask - Aydınlatıcı Maske
1.039 TL (1)
Vitamin Nectar Vibrancy-Boosting Face Mask aydınlatıcı bakım maskesi,cildi nemlendirir, yumuşatır ... Devamını oku

1.039 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
392713
 • tab description Ürün Açıklaması

  Vitamin Nectar Vibrancy-Boosting Face Mask aydınlatıcı bakım maskesi,cildi nemlendirir, yumuşatır,canlandırır ve cildin ışıltısını artırır. Nefis bir reçel kıvamındaki yapısının %50'si sıkılmış portakal, limon ve mandalina suyu bazlı narenciye konsantresinden oluşur. Cilt aydınlığını ve ışıltısını artırmak için C vitamini, E vitamini, B5 vitamini, limon ve portakal özleri ve canlandırırcı mineraller içerir.Ürünün artısı:Nefis bir dokuya ve hoş bir narenciye kokusuna sahiptir.Cilt tipi:Bu yüz bakım maskesi enerjiye ihtiyacı olan tüm cilt tipleri için uyundur.Ürünün faydaları:- Aydınlığını arttırarak cildi ışıl ışıl parlatmaya yardımcı olur.- Cilde esneklik ve yumuşaklık vermek için tam bir nemlendirme sağlar.Fresh'in güzellik ipuçları:- Yüz bakım maskesini uygulamadan önce ultra yumuşak dokulu Soy Face Cleanser yüz temizleyicisi ile cildinizi kirden arındırın.- Su buharı nefis narenciye kokusunu daha yoğun hissetmenizi sağlayacağından maskeyi duş sırasında kullanın.- Her gün için bir Fresh maske! Maskeleri hafta boyunca cildinizin ihtiyacına göre dönüşümlü olarak uygulayıp güzellik ritüelinizin faydalarını en iyi şekilde görün.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Bu yüz maskesi nasıl uygulanır?

  Nemlendirici maskeyi temiz cildinize nazik bir masajla uygulayın.
  Ilık suyla durulamadan önce maskeyi 10 dakika yüzünüzde bekletin.
 • tab ingredients İçerik
  -Proprietary Complex of Vitamins C, E, and B5
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Fresh, 90’lı yıllarda Boston'da başlayan bir hikayeye sahip. Doğanın yaşam biçimimiz üzerindeki faydaları konusunda tutkulu olan kurucuları, güzellik dünyasında şeker veya soya gibi doğal bileşenlerin kullanımında da öncülerdi. Fresh’in her ürünü, lezzetli dokusu ve kullanım zevkiyle kendine hayran bırakıyor. Kendini iyi hissettiren, cömert ve otantik bir marka!