Rinse-Off Köpük Temizleyici Rinse-Off Köpük Temizleyici

Nedir?Kremsi ve köpük kıvamlı bu temizleyici, makyajı ve UV güneş korumasını temizleyerek, cildi ... Devamını oku
109 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

549448
  • tab description Ürün Açıklaması

    Nedir?Kremsi ve köpük kıvamlı bu temizleyici, makyajı ve UV güneş korumasını temizleyerek, cildi rahatlatmaya yardımcı olur.Yumuşak dokusu, Sodyum Metil Cocoyl Taurat gibi hassas temizleyiciler ile makyajı ve UV güneş korumasını çözmeye yardımcı olur.Ne İşe Yarar?Kremsi ve köpük kıvamlı bu temizleyici, uzun süre kalan makyajı ve güneş kremlerini hızlı, nazik ve etkili bir şekilde temizler. Yatıştırıcı botaniklerle rahatlatır. Cildin nemli, temiz, ferah hissetmesini sağlar.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Ilık su ile avucunuzda köpürtün. Göz bölgesinden kaçınarak ıslak cilde nazikçe masaj yaparak uygulayın ve ardından iyice durulayınız.
  • Ürün Yorumları

Dermatologların oluşturduğu dünyadaki ilk marka olan Clinique, cildinizde gözle görülür sonuçlar elde etmeniz için basit, etkili ve güvenli ürünler sunar. Paraben ve ftalat içermeyen kokusuz formüller, ciltte tahriş yapmadan maksimum sonuçlar garanti edecek şekilde tasarlanmıştır.

Clinique'le tamamen mutlu bir cilt.