GinZing Arındırıcı ve Canlandırıcı soyulabilir Maske GinZing Arındırıcı ve Canlandırıcı soyulabilir Maske

Cildi Yenileyen Soyulabilen Canlandırıcı Maske. Dakikalar içinde soyulabilen tazeleyici maske içeri ... Devamını oku
325 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

466541
 • tab description Ürün Açıklaması

  Cildi Yenileyen Soyulabilen Canlandırıcı Maske.

  Dakikalar içinde soyulabilen tazeleyici maske içeriğindeki doğal içerikler olan Kahve Çekirdekleri ve Panaks Ginseng sayesinde Donuk görünüme sebep olan kalıntıları & ölü deriyi ciltten arındırarak daha berrak ve aydınlık bir cilt görünümü sunmaya yardımcı olur.

  Aynı zamanda gözenek görünümünü iyileştirmeye destek olur.
  Cildin daha tazelenmiş & pürüzsüz hissetmesine yardımcı olur( Yağlı ve Karma ciltler için uygundur, Kuru veya çok kuru ciltler için tavsiye edilmez)

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Temiz ve makyajsız cilde GinZing rutininizin bir parçası olarak haftada bir kez kullanın.
  Temiz ve kuru cilde ince bir tabaka halinde uygulayın. Göz çevresinden, kaşlardan ve saç çizgisinden kaçının. Maskeyi nazikçe soymak ve ışıltılı teninizi ortaya çıkarmak için gülümseyin.
 • tab test result Test sonuçları
  Sedefli bitişi ile cildi yorgunluktan arındırmya yardımcı, solgunluk karşıtı ferahlatıcı soyulan maske içeriğindeki meyve asitleri sayesinde ölü hüreler ve kirlerden arınımı sağlarken gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olur. Daha pürüssüz ve tazelenmiş bir cilde MERHABA!
 • tab composition Formül
  Kafein: Yorgun görünümle savaşır, cildinize enerji verir.

  Panax Ginseng: Cildinizdeki enerji akışını destekler cildiniz daha aydınlık ve yeniden canlanmış görünmesine yardımcı olur
 • tab more info Daha fazla bilgi
  6 maskemizin gözle görülür faydalarını keşfedin!

  1. Clear Improvement Purifying Maske
  Aktif karbon içeriği sayesinde cildinizi arındırır. Akne ve yağlanma karşıtı

  2. Original Skin Retexturizing Maske
  Pembe kil sayesinde cilt tonunu eşitler.

  3. Drink Up Intensive Overnight Maske
  Avokado sayesinde gece boyu nemlendirir 72 saat nem sağlar.

  4. Drink Up Hydrating Maske
  10 dakikalık maske ile cildinizin nem bariyerini güçlendirir.

  5. Out Of Trouble Rescue Maske
  10 dakikalık maske ile cildinizin daha mat ve dingin görünümünü destekler.

  6. Ginzing Peel-Off Mask:
  Yenileyici ve enerji veren içeriği sayesinde yorgun görünüm önüne geçer.
 • tab ingredients İçerik
  Clean at Sephora products are formulated without:
  Sulfates—SLS + SLES, Parabens, Formaldehydes, Formaldehyde-releasing agents, Phthalates, Mineral Oil, Retinyl Palmitate, Oxybenzone, Coal Tar, Hydroquinone, Triclosan, Triclocarban, Undisclosed synthetic fragrances (Products can be formulated with disclosed synthetic fragrances that meet the following two criteria: (1) the synthetic fragrances do not include any of the Ingrediente listed in numbers 1 through 12 above and (2) the synthetic fragrances are at a concentration below 1% of the total formula) The following type of acrylates: (ethyl acrylate, ethyl methacrylate, methyl methacrylate, butyl methacrylate, hydroxypropyl methacrylate, tetrahydrofurfuryl methacrylate, trimethylolpropane trimethacrylate , aluminum salts), Animal Oils/Musks/Fats , Benzophenone + Related Compounds, Butoxyethanol, Carbon Black, Lead/Lead Acetate, Methyl Cellosolve + Methoxyethanol, Methylchloroisothiazolinone & Methylisothiazolinone, Mercury + Mercury Compounds (Thimerisol), Insoluble Plastic Microbeads (This prohibited ingredient applies to products that are meant to be rinsed off ), Resorcinol, Talc (Talc that is free of any asbestos can be used in the formulation provided that Brand conducts testing to ensure that talc is free of any asbestos.), Toluene, Butylated hydroxyanisole (BHA), Butylated hydroxytoluene (BHT) that is 0.1% or more of total formula, Ethanolamines DEA/TEA/MEA/ETA, Nanoparticles As defined by the European Commission, Petrolatum and Parrafin that is not USP grade, Phenoxyethanol that is 1% or more of total formulation, Polyacrylamide & Acrylamide, The following types of Styrene (Bromostyrene, Deastyrene/acrylates/dvbcopolymer, sodium styrene/divinylbenzene copolymer , styrene oxide, styrene), 1,4 Dioxane in final formulas must comply with the thresholds as follows: (10 or < ppm for products that are meant to be rinsed off, wiped off or removed, 3ppm or < for products that are meant to remain on the skin).

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab olfactory Koku notaları
  100% Doğal karışımı greyfurt limon ve bahçe nanesi yağı içerir.
 • Ürün Yorumları

Doğal uçucu yağlarla; bitkilerden, topraktan ve denizden elde edilen bileşenlerle ve ileri teknolojilerle formüle edilmiş yüksek performanslı bakım.