Cat Eye Pen Likit Eyeliner Cat Eye Pen Likit Eyeliner

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku

Blackest Black (1 ml)

139 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

342298
Virtual try on icon
ONLINE MAKYAJ ILE DENE
 • tab description Ürün Açıklaması

  ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalite ve zamansız tasarımlar üretmek için çok çalışır.
  Her ZOEVA ürünü özellikle yüksek standartlarının yanı sıra makyaj konusunda inanç ve bağlılık ile tasarlanmıştır. ZOEVA, kaybolup giden trendleri takip eden değil de daha çok kendi stilleri olan kadınlar için düzgün modern tasarımlı ve uygun fiyatlı kendinden ödün vermeyen, profesyonel ürünler tasarlar
  Tüm eyeliner sevenlerine müjde! ZOEVA’nın Cat Eye göz kalemi, üst kirpik çizgisinde klasik veya daha kalın eyeliner görünümü oluşturmak için mükemmeldir. Ergonomik şekli ele kusursuz bir biçimde uyum sağlar. Cilt üzerinde çatlamayan ve uygular uygulamaz anında kuruyan zengin ipeksi dokulu bir çizgi yaratır. Akıllı tasarımı olan bu eyelinerın kusursuz sivri ucu, hem ince hem de kalın çizgi çekmenize yardımcı olur.
  Kullanımı: sonrasında birleştirip tek çizgi oluşturmak üzere, gözün ortasından başlayarak, küçük çizgiler çizin. Her 2 gözün köşelerine, eyelinerın bitmesini istediğiniz yerlere, küçük noktalar koyun ve çizgiyi en son bu noktada bitirin.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Nasıl kullanılır?
  ZOEVA Cat Göz Kalemi'nin yenilikçi şekli, klasik bir ince çizginin yanı sıra geniş ve çekici bir çizgi de çizmenize olanak sağlar. Göz kalemini kirpiklerinizin üst çizgisine devamlı ve eşit bir çizgi çekerek uygulayın. Kullandıktan sonra kurumasını önlemek için kalemi sıkıca kapatın.
 • tab ingredients İçerik
  Aqua, Butylene Glycol, CI 77266 (Carbon Black) (nano), Styrene/Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Coco-Glucoside, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Laureth-12 Sulfate, Sodium Benzoate, Ammonium Hydroxide, Iodopropynyl Butylcarbamate.

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.