{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
NEMLENDİRİN VE BESLEYİN
Gülsha Eşsiz gül iksiri, cildinizi nemlendirir, aynı zamanda parlaklık ve yumuşaklık verir. İçeriğinde bulunan yüksek orandaki saf ve değerli gülyağı sayesinde, anti-aging etkisi yaratır. Sadece 1 kg gülyağı elde etmek için 4000 kilo gül yaprağının yoğun işlemlerden geçmesi gerekir. Bu nedenle gül yağı tüm yağlar arasında en değerlisidir ve tüm hücreleri en yüksek enerjik titreşimle besler.
Gece Gül İksiri sıkı ve tazelenmiş bir cilde uyanmak için tasarlanan formülüyle, zamanla oluşabilecek kırışıkları ve sarkmaları önlemeye yardımcı olur. Yüz kontürünü şekillendirmeye yardımcı iksir, eşsiz peptid karışımıyla zenginleştirilmiş ve yüksek kalite hyaluronik asitle harmanlanmış gül esansiyel yağı içerir. Kolajen I, II ve V sentezini uyararak cilt matriksinin yapısını güçlendirmeye ve cilt elastikiyetini arttırmaya yardımcı olur.