{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
X
Mini Concealer
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "", "name": "", "price": "", "sku": "", "brand": "", "variant": "", "category": "//", "dimension10": "", "dimension17": "indirimsiz", "dimension52": "", "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "", "dimension96": true, "dimension102": "BAYAN", "dimension113": "undefined", "dimension101": ["https://cdn-seph.akinon.net/products/2018/11/26/60121/dda3366f-ffb2-44e6-857b-02dc589aa1e5.jpg" ,"https://cdn-seph.akinon.net/products/2018/11/28/60950/f5be9a1c-5def-45e0-b04c-002b429e55b0.jpg" ,"https://cdn-seph.akinon.net/products/2018/11/26/62969/fbd5f430-b9eb-4611-8e80-75b1e02ba086.jpg"] } } }
Ürün Özellikleri

NARS Cosmetics, makyaj sanatçısı ve fotoğrafçı François Nars tarafından kuruldu. Bir sanatçı olarak efsanevi çalışmaları, 90ların bazı ikonik görsellerini oluşturdu. 1994 yılında, 12 rujdan oluşan ilk koleksiyonunu lanse ederek ezici bir başarıyla karşılaşması, François Nars’a tam bir kozmetik serisi yaratması için ilham verdi. Fotoğrafa olan yeteneğini ve tutkusunu keşfeden François Nars, makyaj felsefesi kadar aynı zamanda da vizyoner bir yaklaşımla tüm NARS reklam kampanyalarının fotoğraflarını da kendisi çekiyor.
Nars Radiant Creamy Concealer Mini, kusurları düzelten, kapatan, aydınlatan ve 16 saate kadar kusursuzluğunu sürdüren ödül kazanmış kapatıcının mini seyahat boyudur. Nars Radiant Creamy Concealer Mini , doğal bir bitişle, orta kapatıcılık sağlayan ürün sıvı kıvamlıdır ve tüm cilt tipleri için uygundur.
Öne çıkan içerikler:
Mineral Ton Dengeleyici Pudra: kusurları optik olarak düzeltmek için çalışır, maskelemez. Multi-Aktif Botanik Karışımı(Manolya Kabuğu Özü, Üzüm Çekirdeği Özü ve E Vitamini): nemin tutulmasını teşvik ederek, cildi nemlendirmeye, kızarıkların görünümünü azaltmaya ve cilt direncini desteklemeye yardımcı olur. Işık Yansıtıcı Mineral Pudra: ince ve derin çizgilerin görünümünü azaltır ve cilt tonunun görünümünü eşitlemeye yardımcı olur.
Bilinmesi gereken diğer noktalar: sülfat, paraben, formaldehit, fitalat, mineral yağ, retinil palmitat, oksibenzon, kömür katranı, hidrokinin, triklosan ve triklokarbon içermez ve %1’den daha düşük bir oranda sentetik parfüm içerir. Nars Radiant Creamy Concealer Mini, vegandır ve glüten içermez.
Kullanımı: direkt olarak aplikatörden, parmak uçları ile veya #12 Cream Blending fırçası ile uygulayın. Aydınlatıcı(highlighter) gibi kullanmak için, doğal cilt renginizden 2 ton açık bir renk seçin ve yüzün yüksek noktalarına uygulayın. Boyut ve kontür eklemek için doğal cilt renginizden 2 ton daha koyu bir renk seçin ve yanak çukurlarına, şakaklara, saç ve çene çizgisine uygulayın.

İÇERİK

• Mineral Ton Dengeleyici Pudra kusurları maskelemek yerine optik olarak düzeltir. Eşsiz pudra tanecikleri ten rengini eşitler ve cildin ışıltılı, canlı ve doğal görünmesi için görünmez bir cilt koruması sağlar.
• Houpu manolyası özü, üzüm çekirdeği özü ve E Vitamini içeren Çoklu Aktif Özelliğe Sahip Botanik Karışım, ciltte kızarıklık görünümünü azaltmaya, cildi nemlendirmeye ve nem tutma oranını artırarak cildin dayanıklılığını kuvvetlendirmeye yardımcı olur.
• Işık Dağıtıcı Mineral Pudra tanecikleri ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır ve ten renginin eşitlenmesine yardımcı olur.