{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol

Mini Boy Cilt Bakım Ürünlerinin Avantajları

Seyahat boy olarak da bilinen mini cilt bakım ürünleri, gün içerisinde ihtiyacınız olan ürünlerin yanınızda kolayca taşınabilecek boyutlara sahip olanlarıdır ve gece gündüz bakım rutininizin dışında da bakım yapabilmeniz için tasarlanır. Bu ürünler sayesinde ne zaman seyahat ederseniz edin, ürünlerin tam boylarını yanınızda taşımanıza gerek kalmaz. Seyahat boyunca neye ihtiyacınız olabileceğini bilememeniz ve sınırlı bagaj alanı tüm bakım ürünlerinizi yanınıza almanıza imkân vermediğinden bu ürünler tam bir kurtarıcı görevi görür. Mini boy cilt bakım ürünleri sayesinde kullandığınız tüm ürünleri yanınıza alabilir ve yirmi dört saat faydalanabilirsiniz. Sadece seyahat esnasında değil, işe, okula, bir randevuya ya da herhangi bir etkinliğe giderken küçük-büyük fark etmeksizin tüm çantalarınıza sığan bu mini boy ürünleri yanınızda götürebilirsiniz. Mini boy ürünlerin her yere taşınabilmesinin yanı sıra diğer avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Zahmetsiz Taşıma Kolaylığı: Büyük boy ürünlerinizi farklı şişelere aktarma zahmetinden kurtarır. Mini boy cilt bakım ürünleri tercih ederek zamandan da tasarruf edebilirsiniz.
 • Uygun Fiyat Avantajı: Mini boy ürünler tam boy olanlara göre fiyat açısından uygundur ve bu sayede farklı birçok ürüne sahip olabilirsiniz.
 • Ürün Deneme İmkânı: Daha küçük ürünleri tercih ederek beğeneceğinizden ve hatta ihtiyaç duyup duymayacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu sayede beğendiğiniz ürünün büyük boyunu tercih edip rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Zamanı Geçmeden Kullanılabilme: Kullandığınız cilt bakım ürünlerinin süresi siz bitirmeden dolabilir ve birçok ürününüz olduğunda kullanım ömrünü takip etmek zorlaşabilir. Mini boylar daha çabuk biteceği için böyle bir sorunla karşılaşmazsınız ve yenisine ihtiyacınız olduğunda kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Birçok Yerde Bulundurabilme: Banyonuzda, iş yerinizde, spor çantanızda, yakın arkadaşınızda ya da annenizin evinde birer tane bırakabilir ve nerede olursanız olun cilt bakım rutininizi aksatmadan yapabilir, her zaman bakımlı ve taze görünebilirsiniz.

Mini Boy Cilt Bakım Ürünleri Nelerdir?

Mini boy cilt bakım ürünleri, gece ve gündüz cildiniz için kullandığınız tüm bakım ürünleri ve hatta daha fazlasının mini boylarıdır. Günlük rutininizin dışında da kullandığınız nemlendirici, canlandırıcı, temizleyici, tonik, serum, maske ve yüz misti ürünlerinin mini boyları da mevcuttur. Sorununuz ister kuru ister hassas veya cansız bir cilt olsun, mükemmel içeriklere sahip mini boy cilt bakım ürünleri her yerde ve her koşulda parlamanıza yardımcı olur. Mini boy cilt bakım seçeneklerinin yanı sıra mini boy makyaj ürünleri olan tarak, fırça, makyaj uygulama ürünleri gibi mini boy aksesuarlar da hayatınızı kolaylaştıracak ürünler arasında yer alır.

 • Mini Boy El Kremi: Sürekli olarak elementlere maruz kalması nedeniyle elleriniz vücudunuzun geri kalanından daha hızlı yaşlanma belirtileri gösterme eğilimindedir. Parmaklarınızın ipeksi pürüzsüzlükte ve nemli kalmasını sağlamak için her zaman yanınızda bir el bakım kremi bulundurmanız gerekir.
 • Mini Boy Cilt Bakım Kremi: Pürüzsüz, yumuşak ve sağlıklı görünen bir cilt için yüksek SPF'li bir nemlendirici uygulamak yalnızca çok ihtiyaç duyulan nemi hapsetmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda cildinizi gün boyunca zararlı UV ışınlarından korumaya da yardımcı olur. Bu yüzden gün içinde yenilemeniz gerekebilir.
 • Mini Boy Cilt Bakım Serumu:Yaşlanma karşıtı, rahatlatıcı ve yatıştırıcı gibi önemli etkileri bulunan seçenekleri sayesinde her cilt tipi için uygun bir serum bulunur. Özellikle alerjik bünyelerde yatıştırıcı etkisiyle kızarıklık ve şişlik gibi olumsuz etkileri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
 • Mini Boy Cilt Bakım Maskesi: Yüz maskeleri çok yönlüdür ve seçtiğiniz türe bağlı olarak çok çeşitli faydaları vardır. Peeling yapmak, gözenekleri açmak, nemlendirmek, sivilceleri temizlemek, dolaşımı hızlandırmak ya da uzun bir günün ardından rahatlamak istiyorsanız yüz maskesi harika bir seçenektir.
 • Mini Boy Glow Tonik: Tonikler farklı bileşenleriyle birçok amaç için kullanılabilir. Glow tonik ise canlandırıcı ve tazeleyici etkiye sahip bileşiklerden oluşur. Yağlı bir cilde sahipseniz gün içinde parlamanızı azaltır ve taze bir görünüm verir. Bu yüzden bu mini boy toniği ihtiyacınız oldukça kullanabilir, yağlı cilt görünümünden kurtulabilirsiniz.
 • Temizleme Mendilleri: Temizleme mendilleri, makyajınızı temizlemeniz ya da yenilemeniz gereken tüm durumlar için yanınızda bulunması önemli olan ürünlerden biridir.

Mini Boy Cilt Bakım Maskeleri

Cilt bakım maskeleri içerdiği bileşikler sayesinde onlarca işleve sahip olabilen pratik ürünlerdir. Yanınızda taşıyabileceğiniz türleri bulunan bu maskeler; kâğıt maske, tek kullanımlık jel, kil ve soyulabilen maskelerdir. Uzun bir uçak yolculuğu, yorucu bir iş günü ortası veya arkadaşlarınızda kaldığınız gün için mükemmel bir nemlendirici ve tazeleyici olabilirler. Uçak yolculuğunda kabin içindeki kuru hava cildi ciddi şekilde kurutur ve saatler içinde cildinizin yorgun ve cansız görünmesine neden olur. El bagajınıza bir mini yüz maskesi koyabilir ve uçaktan inmeden hemen önce uygulayacağınız bir maske sayesinde parlak, ışıltılı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Mini Boy Ürünlerle Gündüz ve Gece Cilt Bakımı

Sürekli seyahat ediyor ya da gece gündüz yoğun çalışıyor olsanız da mini boy cilt bakım ürünleri ile günlük cilt bakım rutininize uyabilirsiniz. Mini boy ürünlerini de cilt tipinize göre seçebilirsiniz. Her zaman kullandığınız tonik, gece ve gündüz kremi, serum ve maskelerin mini boy seçeneklerini tercih ederek her an yanınızda taşıyabilir ve kolayca uygulayabilirsiniz. Özellikle hassas ve güneşten çabuk etkilenen bir cilde sahipseniz güneş koruyucunuzu ya da güneş koruyuculu nemlendiricilerinizi sürekli yenilemeniz gerekebilir. Çantanıza hatta cebinize bile sığabilecek boyutları olan mini boy yüksek faktörlü güneş korumasına sahip nemlendiriciler bu gibi durumlarda yanınızda bulundurmanız için idealdir.

Sephora’da yer alan mini boy cilt bakım ürünlerinin yanı sıra mini boy parfüm ve mini boy makyaj ürünlerini de rahatlıkla bulabilir ve gün içinde parfümünüzü ve makyajınızı tazeleyebilirsiniz. Siz de mini boy ürünlerin tüm avantajlarından yararlanmak isterseniz Sephora üzerinden sipariş verebilir ve ürünlere hemen sahip olabilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }