EN ÇOK SATAN TEMİZLEYİCİ

Dünyada her dakikada bir Soya Özlü Yüz ve Makyaj Temizleme Jeli satılıyor!

Soya proteini ve salatalık özlerinden oluşan ultra yumuşak jel dokuya sahip bu temizleyici, maskara da dahil olmak üzere kirleri ve makyajı temizler. Cildin temizlenip, yatıştırılmasına ve nemlendirilmesine destek olur. Sağlıkla ışıldayan bir görünüm kazandırmayı hedefler.

1
/4
KİRLİLİK KARŞITI VE PARLAKLIK İKİLİSİ

1. Adım: Soya Özlü Yüz ve Makyaj Temizleme Jeli, cildin doğal nemini korumaya, kirleri ve makyajı nazikçe temizlemeye destek olur.

2. Adım: Kombucha Etkili Yüz Temizleme Bakımı, cildi kire karşı korumayı hedefler ve cildi cilt bakımı ritüeline hazırlar.

2
/4
NEMLENDİRİCİ VE YATIŞTIRICI İKİLİ

1. Adım: Soya Özlü Yüz ve Makyaj Temizleme Jeli, cildin doğal nemini korumasına yardımcı olarak kirleri ve makyajı nazikçe temizlemeye destek olur.

2. Adım: Rose Deep Hydration Facial Toner Gül Yüz Losyonu, cilt dokusunu gözle görülür şekilde iyileştirmeyi, gözenekleri sıkılaştırmayı ve cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırmayı amaçlar.

3
/4
TEK BİR HAREKETLE TEMİZLEYİCİ BAKIM

Kombucha Etkili Temizleme Bakımı, prebiyotik inülin sayesinde cildin dengesini korurken kirleri, makyajı ve kalıntıları gidermeyi hedefleyen hepsi bir arada bir makyaj temizleyicidir.

4
/4
İKİSİ BİR ARADA: TEMİZLEYİCİ VE PEELING

Çilek Özlü Şekerli Yüz Temizleyici Peeling ile cildinizi nazikçe temizleyin ve peeling yapın. Bu 2'si 1 arada cilt bakımı, kalıntıları arındırarak, parlak bir görünüm için cilt dokusunu iyileştimeyi hedefler.

SEPHORA GÜZELLİK TUTKUNLARI TARAFINDAN TERCİH EDİLDİ VE UYGULANDI!

"Favori yüz sabunum! Tüm cilt bakımlarımda bana eşlik ediyor. Kesinlikle tavsiye ederim."

"Süper bir makyaj temizleyici, gözleri yakmaz ve TÜM makyajı çıkarır."

LOSYONLAR VE ESANSLAR

Losyon makyajın kusursuzca çıkarılmasına destek olur, cilde dengesini geri kazandırmayı ve bakım ritüelinin devamı için cildi hazırlamayı hedefler.

FRESH

ROSE FACIAL TONER

Başlangıç Fiyatı: 1.129 TL
ROSE DEEP HYDRATION FACIAL TONER 250ML
2 ürün seçeneği

GOOD FOR

GOOD FOR
FRESH

ROSE FLORAL TONER

399 TL
ROSE FLORAL TONER 250ML
2 ürün seçeneği

GOOD FOR

FRESH'İN FAVORİ TEMİZLEYİCİLERİ