{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
CİLT BAKIM UZMANLIĞI
DIOR BİLİMİ
Dünya çapında 4 Dior inovasyon merkezi: Fransa - Şanghay - Tokyo - Seul 25 farklı uzmanlık alanına yönelik 350 uzman araştırmacı. 50 yıllık öncü araştırma çalışmaları ve en ileri bilimsel alanların kozmetikle buluşturulması.
DIOR BAHÇELERİNİN VARLIKLARI
Dünya çapında 7 Dior Bahçesi'nde açık alan organik tarım uygulamaları yapılıyor. Çiçeklerin vücuda olan etkileyici özelliklerini araştırmak için özgün moleküler teşhis yöntemi kullanılıyor. 10 özütleme tekniği ile bu moleküllerin yüksek etkili kozmetik hammaddelerine dönüştürülmesi sağlanıyor.
DIOR FORMÜLÜ
Sıradışı kaliteye sahip 1000'den fazla farklı hammaddeden oluşan ürün aralığı. Her bir Dior formül içeriği için harcanmış 1000'e yakın mesai saati: Doğru düzende, mükemmel zamanda ve sıcaklık koşullarında oluşan bir kombinasyon. Dior'un özgün formüllerini test etmek için her yıl anketlere katılan 2000'den fazla kadın katılıyor.
DIOR SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİ
Dior formüllerindeki hammaddelerin %94'e kadarı doğal kaynaklardan elde ediliyor. Krem ve serumların %80'i tekrar doldurulabilir şekilde tasarlanıyor.* *Prestige, Capture Totale, Dreamskin