{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
ROUGE SATIN
X
X
ROUGE SATIN
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "", "name": "", "price": "", "sku": "", "brand": "", "variant": "", "category": "//", "dimension10": "", "dimension17": "indirimsiz", "dimension52": "", "dimension78": "SEPHORA", "dimension94": "", "dimension96": true, "dimension102": "BAYAN", "dimension113": "undefined", "dimension101": ["https://cdn-seph.akinon.net/products/2020/09/03/95864/e5fcaafa-3189-4d3b-91fc-42f5e1204247.jpg"] } } }
Ürün Özellikleri

Sephora Collection, 8 yoğun satensi tona sahip sınırlı sayıdaki benzersiz koleksiyonuyla nude(1) makyaja yeni bir soluk getiriyor. Dudaklarınız, kusursuz nude tonlarla daha belirgin ve daha güzel.

                                                                                                                                                                          

Ne tür bir makyaj için?

Sıcak, nötr ve pembe tonlara sahip kremsi bir hazine: Açık tonlardan koyu tonlara kadar dudaklarınızın güzelliği için her şeyi düşündük.

Satensi bitişle yüksek kapatıcılığa ve kalıcılığa sahip bu ruj, dudaklarınızı nemlendirirken ultra pigmentli renklerle sarıp sarmalar. Fransa'da üretilen, üzüm ve kaydı çekirdekleriyle zenginleştirilmiş formülü dudaklarınıza rahatlık ve yumuşaklık verir. Uygulamayı kolaylaştıran kavisli ve üzüm şeklindeki ucu dudaklarınızı kusursuz biçimde şekillendirmenizi sağlar.

İster ton sür ton, ister kontrast tonlar... Hepsinin ideal bir eşi(2) var.

(1)cilt tonu(2)kombinasyon