{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
    SAÇ YAĞI
    SAÇ YAĞI

    BUMBLE & BUMBLE

    HAIRDRESSERS OIL 100ML

    129 TL 'den başlayan fiyatlarla

    25 ml

    İNCELE

    CAMILLE FLORES - COCO BALI

    COCONUT PRESSED OIL 100ML

    Diğer seçenekleri keşfet

    85 TL

    100 ml

    İNCELE

    MBR

    SCALP REANIMATION

    Diğer seçenekleri keşfet

    1322 TL

    100 ML

    İNCELE

    Saç Bakım Yağları


    Tüm saç sorunları için özel içerikler ile hazırlanan saç bakım yağı çeşitleri Sephora'da sizleri bekliyor. Yıpranmış, kırılmış ve canlılığını yitirmiş saçlarınızı, eski sağlıklı görünümüne kavuşturmak için yapmanız gereken tek şey saç bakım yağınızı almak!


    Saçlarınızın yumuşaklığını, parlaklığını, canlılığını ve doğal nem dengesini korumak ve bu özellikleri kaybettiyse geri kazandırmak için saç bakım ürünleri arasında yer alan yağları, güzel esansları ile saçların her an mis gibi kokmasına yardımcı oluyor. Farklı kullanım şekilleri bulunan bakım yağlarını doğru şekilde uygulayarak etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. 


    Saç Bakım Yağlarının Kullanımı


    Her kullanıcının saç bakım yağını kullanma amacı farklı olabiliyor. Günlük besleyici bakım, yoğun nem verme, boya öncesi ve sonrası saçları koruma, doğal bakım uygulama, saç rengini koruma, kırık uçları onarma ve yumuşaklık kazandırma gibi nedenler ile tercih edilen saç bakım yağı, kullanımı kolay ve keyifli ürünler arasında yer alıyor. 


    Günlük Bakım Rutini için 


    Saçların sağlığını korumak ve yoğun bakım uygulamak için her gün bakım yağı kullanmak gerekiyor. Gerek dış etkenlerden gerekse kullanılan saç bakım aletlerinden dolayı saçların yıpranmış görüntüsünü ortadan kaldırmak için günlük olarak kullanılacak olan saç bakım ürünleri, daha canlı ve estetik bir görünüm kazanmaya yardımcı oluyor. 


    Duş Sonrası Saç Bakım Yağı


    Özellikle uzun ve taranması zor saçlar için ideal bir seçenek olan ürünler, duştan sonra ıslak saça uygulandığında saçların daha çabuk taranmasını sağlıyor. Ayrıca yumuşaklık da kazandıran ürün çeşitleri, saçlarda yağlı bir his bırakmayarak kullanıcıyı son derece memnun ediyor. 


    Elektriklenmeye Son


    Pek çok kişinin en büyük sorunları arasında yer alan elektriklenme, saçların kabararak kötü bir görüntü oluşturmasına neden oluyor. Bu sorunun en pratik ve en kolay çözümlerinden olan bakım yağları, özellikle duştan hemen sonra ya da maşa ve düzleştirici gibi saç şekillendirme aparatlarını kullandıktan sonra tercih edilirse saçların daha sakin görünmesi sağlanabiliyor. 

    Saç Kırıkları İçin Onarıcı Bakım


    Saç uçlarında zamanla meydana gelen kırıklar için de tercih edilebilen saç besleyici karışımlar, kırık olan saç tellerinin beslenmesine ve sağlığını kazanmasına olanak sağlıyor. Kırıklar nedeni ile saçların yıpranmış ve bakımsız görüntüsü de ortadan kaldırılıyor. 


    Boya Öncesi Saçları Koruma 


    Kadınların pek çoğunun kullandığı saç boyaları; saçların yıpranmasına, hassaslaşmasına ve bazı zamanlarda saç tellerinin yanmasına dahi neden olabiliyor. Bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak için boyamadan bir gün önce saç bakım yağı uygulayarak saçlarınızı işleme hazırlayabilirsiniz. Yağlanma sayesinde boyanın saçlarınızı kurutma riskini en aza indirebilirsiniz.


    Saç Bakım Yağı Ne İşe Yarar?


    Faydaları saymakla bitmeyen saç bakım yağları, saç sorunlarına göre farklı içeriklerde üretiliyor. Kullanıcıların da kendi saç sorunlarını bilerek uygun ürünleri tercih etmeleri büyük önem taşıyor. Saç bakım yağlarının faydalarını maksimum seviyede görmek için düzenli kullanım şart. İşte bitkisel içerikler ile zenginleştirilen yağların faydaları...


    • Pek çok ürünün içerisinde bulunan jojoba, saç tellerini güçlendirirken deriyi ise yumuşatarak rahatlatıyor. Kırılmalara karşı daha dayanıklı bir hale gelen saçlar, daha hızlı uzuyor ve gürleşiyor. 
    • Saçlar üzerinde önemli bir etkisi olan lavanta yağı içerikli bakım ürünleri, saçların hızlı uzamasını sağladığı gibi aynı zamanda kırık oluşumunu da engelliyor. Lavanta yağının en iyi avantajı ise saç derisinde kan dolaşımını hızlandırarak diplere giden oksijen miktarını arttırması oluyor. 
    • Saç bakımında kullanılan en önemli içeriklerden biri olan badem yağı, saçları besliyor ve E vitamini ihtiyacını karşılıyor. İçerisinde badem yağı bulunan ürünleri tercih ederek saçlarınızın daha canlı ve güçlü görünmesini sağlayabilirsiniz. 
    • Pek çok saç bakım markasının favorilerinden olan Hindistan cevizi yağı, saçları onararak kepeğin azalmasına yardımcı oluyor. Saç tellerinin beslenerek güçlenmesini sağlayan bu ürünler, saçların uzamasını da destekliyor. 
    • Saç bakımında önemli bir yere sahip olan fındık yağı, kepeklerin oluşumunu engelliyor ve saçların B1, B2, B6 ve E vitamini ihtiyacını karşılayarak saçları besliyor. 
    • Kırıkları önlemek ve saç köklerini güçlendirmek için kullanılan biberiye yağı içerisinde bulunan kafeik ve rozmarinik asit, saçlara hacim kazandırarak daha yoğun ve canlı bir görünüm elde etmeye yardımcı oluyor. 

    Saçınızdaki problemleri belirleyerek uygun saç bakım yağlarını alabilir ve başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Sephora'nın sunduğu saç bakım yağı fiyatları, farklı aralıklarda olup kullanıcılara avantajlı seçenekler sunuyor. 


    { "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "P10001667", "brand": "MARRAKESH", "name": "MARRAKESH OIL 60ml", "sku": "270059", "price": 236, "sku": "270059", "position": 1, "variant": "01", "category": "HAIR/SKINCARE/CONDITION.", "dimension10": "270059", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "236" }, { "product_id": "P10001668", "brand": "MARRAKESH", "name": "MARRAKESH LIGHT OIL 60ml", "sku": "270063", "price": 236, "sku": "270063", "position": 2, "variant": "01", "category": "HAIR/SKINCARE/OIL", "dimension10": "270063", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "236" }, { "product_id": "P1176202", "brand": "BUMBLE & BUMBLE", "name": "HAIRDRESSERS OIL 100ML", "sku": "P1176202", "price": 129, "sku": "P1176202", "position": 3, "variant": "25 ml", "category": "HAIR/SKINCARE/OIL", "dimension10": "258013", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "129" }, { "product_id": "P3706004", "brand": "CAMILLE FLORES - COCO BALI", "name": "COCONUT PRESSED OIL 100ML", "sku": "476244", "price": 85, "sku": "476244", "position": 4, "variant": "100 ml", "category": "SKINCARE/BODY/MLTBODYOIL", "dimension10": "476244", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "85" }, { "product_id": "PTR028", "brand": "MEDICAL BEAUTY RESEARCH", "name": "SCALP REANIMATION", "sku": "370442", "price": 1322, "sku": "370442", "position": 5, "variant": "100 ML", "category": "SKINCARE/BODY/MILKLOTION", "dimension10": "370442", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "1322" } ] } } }