ULTRA HD PUDRA LOOSE BTG ULTRA HD PUDRA LOOSE BTG

Sinema ve televizyonun yüksek çözünürlük yeni teknoloji gereksinimlerine yanıt vermek için yaratılan ... Devamını oku

01 Translucide (4 g)

289 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

392312
 • tab description Ürün Açıklaması

  Sinema ve televizyonun yüksek çözünürlük yeni teknoloji gereksinimlerine yanıt vermek için yaratılan Ultra HD formülleri, 4K kameralar ile ve çıplak gözle görülmez.  Profesyonel makyaj sanatçıları ve sizin için ideal bir üründür.

  Hangi makyaj türü için uygundur?
  Ultra HD Poudre Libre Microdefinition, hafif mat bir etki veren, pürüzsüz ve ışıltılı bir bitiş sağlayan matlaştırıcı pudradır.  Küresel silika mikro parçacıkları, cilde anında doğal bir ışıltı ve inanılmaz bir kadifemsi etki sağlar.

  Nasıl kullanılır?
  Mükemmel Ultra HD uyumlu bir bitiş için, çok az ürün kullanın ve makyaj üzerine eşit şekilde veya kabuki fırçası ile tek başına uygulayın.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Pudra, makyaj rutininin son adımı olarak veya nemli cilde tek başına uygulanabilir.

  1. Pudrayı pinceau Poudre #130 ou pinceau Kabuki #124
  kullanarak sürün. 2. Pudrayı geniş bir açıyla eşit şekilde sürün.
  3. Temiz bir fırça yardımıyla yüzdeki pudra fazlalığını alın.
 • tab ingredients İçerik
  SILICA , PHENOXYETHANOL , VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER. 10685/A

  ""

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

MAKE UP FOR EVER, herkesin erişebileceği yüksek performanslı hizmetler geliştiren ve ürünler tasarlayan makyaj sanatçılarından meydana gelen bir topluluktur. Markanın zenginliği çeşitlilik ve bireysellikten oluşuruyor ve herkesi kendi benzersizliğini ortaya çıkararak mükemmelleştirmeye teşvik ediyor. Makyaj sanatçılarıyla olan özel ve güçlü ilişkimizin temelini oluşturan MAKE UP FOR EVER Akademilerimiz, her yıl 1.300'den fazla kişiye eğitim veriyor. MAKE UP FOR EVER'da biz bir ekibiz, size hizmet veren bir ekibiz ve herkes için buradayız.