SHEA OIL NOURISHING HAIR TREAMENT

Kuru ve kırılgan saçlar aşırı ısıtma cihazlarının, diyet, güneş hasarı, ağartma, bu tür kimyasal ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

564543
GOOD FOR
C15-19 ALCANE, ESTERS ETHYLIQUES DE BEURRE DE KARITE, HUILE DE GRAINES DE JOJOBA.
  • tab description Ürün Açıklaması

    Kuru ve kırılgan saçlar aşırı ısıtma cihazlarının, diyet, güneş hasarı, ağartma, bu tür kimyasal tedaviler gibi pek çok faktör neden olabilir, ya da sadece saçınızın tipi ve dokusu. Kuru saçlar elektriklenmeye, uçlara kırılmaya veya kırılmaya neden olabilir.Bu sorunları tedavi etmek için oluşturduk; yardımcı ve ağırlaştırıcı benzersiz bir kuru yağ formülü; kuru, kırılgan saçları nemlendirir ve besler. Sonuç? ! Sönmüş, ilk kullanımından parlak ve korunan saçlar. Geleneksel kıvırcık veya oluşturulan saçlar için ürünlerde kullanılan klasik bu ürün (shea yağı) bileşenleri ve jojoba). Ağırlık yapmayan, kalıntı bırakmayan ve kullanıma uygun formül oluşturmak için özel olarak uygundur. 

  • tab ingredients İçerik
    C15-19 ALCANE, ESTERS ETHYLIQUES DE BEURRE DE KARITE, HUILE DE GRAINES DE JOJOBA.
  • Ürün Yorumları

Üst düzey cilt bakımının herkes tarafından erişilebilir olması gerektiği inancından doğan THE INKEY LIST,  etkili cilt bakım ürünleri koleksiyonuyla güzellik şifrelerini çözmenize yardımcı olur. Bir dizi cilt sorununa çözüm bulmak için geliştirilen THE INKEY LIST markası, ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilebilen bir cilt bakımı sunar.