Set Les Essentiels - Saç Tokası

0 Ürün Yorumu
Set Les Essentiels - Saç Tokası
579 TL (1)
Perfect Essential SET ile her zaman, her durum için doğru hediyeye sahip olacaksınız. Bu paket, ... Devamını oku

579 TL (1)
SADECE SEPHORA'DA

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
705168
 • tab description Ürün Açıklaması

  Perfect Essential SET ile her zaman, her durum için doğru hediyeye sahip olacaksınız. Bu paket, markaların en çok satan ürünlerinin özel tasarımlardan oluşan çekici bir koleksiyonudur.
  Invisibobble'ın saç aksesuarı karışımı tatil için mükemmel bir hediye. Kit, beyaz puantiyeli mavi bir Sprunchie ve 2 set 3 SLIM spiral lastik içerir. Her ürün saçınıza zarar vermeden bağlamanızı sağlayan Hairlovetech™ teknolojisine sahiptir. Aksesuarlar basıncı eşit şekilde dağıtarak saçınızda çirkin bir iz bırakmıyor ve böylece baş ağrısını önlüyor.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Devrim niteliğindeki şekillendirme aksesuarı: Saça zarar vermez, şekli sayesinde çirkin iz bırakmaz ve baş ağrısını önlemek için basıncı eşit şekilde dağıtır. Ayrıca güzel bir bilezik gibi bileğe takılabilir.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Invisibobble'ın saçlarda kat izi bırakmaması spiral saç tokasının şeklinden kaynaklanmaktadır.
Bu yeni spiral saç tokası, saçın etrafına sarıldığında, at kuyruğunun çevresine eşit olmayan şekilde basınç uygular. Sıradan saç tokaları ise saça eşit şekilde baskı uygulayarak saç üzerinde belirgin bir kat izi bırakır.