Original Premium - Pretzel Brown Saç Tokası

0 Ürün Yorumu
Original Premium - Pretzel Brown Saç Tokası
329 TL (1)
Eşsiz şekli ve birçok faydası olan spiral elastik. Gerçekten çok satan bir ürün olan Orijinal, saçın ... Devamını oku

329 TL (1)
SADECE SEPHORA'DA

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
705166
 • tab description Ürün Açıklaması

  Eşsiz şekli ve birçok faydası olan spiral elastik. Gerçekten çok satan bir ürün olan Orijinal, saçınıza zarar vermeden bağlamanıza olanak tanır. Basıncı eşit şekilde dağıtan spiral şekli sayesinde saçınızda çirkin iz bırakmaz, rahat kalırken mükemmel tutuş sağlar ve baş ağrılarını önler. Hairlovetech teknolojisine sahip her elastik, geleneksel lastiklere göre kırılmayı %31 oranında azaltır. Topuz ve at kuyruğu için ideal bir aksesuar olup tüm saç tiplerine uyum sağlar.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Devrim niteliğindeki şekillendirme aksesuarı: Saça zarar vermez, şekli sayesinde çirkin iz bırakmaz ve baş ağrısını önlemek için basıncı eşit şekilde dağıtır. Ayrıca güzel bir bilezik gibi bileğe takılabilir.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Invisibobble'ın saçlarda kat izi bırakmaması spiral saç tokasının şeklinden kaynaklanmaktadır.
Bu yeni spiral saç tokası, saçın etrafına sarıldığında, at kuyruğunun çevresine eşit olmayan şekilde basınç uygular. Sıradan saç tokaları ise saça eşit şekilde baskı uygulayarak saç üzerinde belirgin bir kat izi bırakır.