My Dream Travel - Fırça Seti ve Çantası

0 Ürün Yorumu
My Dream Travel - Fırça Seti ve Çantası
4.249 TL (1)
Zarif tasarımı profesyonel düzeyde performansla birleştiren Natasha, ND paletlerini ve diğer hareket ... Devamını oku

4.249 TL (1)
SADECE SEPHORA'DA

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
638431
 • tab description Ürün Açıklaması

  Zarif tasarımı profesyonel düzeyde performansla birleştiren Natasha, ND paletlerini ve diğer hareket halindeyken gerekli malzemeleri koymak için özel boyutlandırılmış bir seyahat çantasında 3 adet keyifli yumuşak çift uçlu vegan makyaj fırçası seti sunuyor.

  FIRÇALAR

  Sette hem kamera önünde hem de sahne arkasında yılların verdiği deneyimle, profesyonel makyaj araçları söz konusu olduğunda Natasha'nın bir uzman olması şaşırtıcı değil. Bu yenilikçi YENİ çift uçlu fırçaların 3'ü de vegan, çok amaçlı, yüksek performanslı ve ürüne özel uygulama için ideal şekilde şekillendirilmiş. Natasha'nın en son fiber teknolojisiyle tasarlanan fırçaları, en kaliteli midilli ve sincap kıllarının dokusunu taklit eder ve dökülmeme garantilidir. Ergonomik ayna kaplamalı kulplar, her fırçanın kullanımını zahmetsiz hale getirerek kusursuz, doğal ve kusursuz görünüm sağlar.

  SEYAHAT MAKYAJ ÇANTASI

  Bir sonraki kaçamağınız için zarif bir aksesuar olan Natasha'nın SEYAHAT MAKYAJ ÇANTASI'nın bir tarafında her fırça için esnek yuvalar bulunurken, diğer tarafında hem büyük hem de orta boy ND'yi tutacak şekilde mükemmel boyutlandırılmıştır. göz farı paletlerini sıkıca yerine oturtun. Ortadaki fermuarlı ağ bölme, rujları, göz kalemlerini ve diğer küçük ürünleri saklamak için uygun bir yer sunar.
  Kolayca silinebilen çıplak vegan deriden hazırlanmış kesenin dış kısmında, Natasha'nın kendisi tarafından elle tasarlanmış dinamik bir desenle eşleştirilmiş ND logosu bulunuyor.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Fırçanın ucunu kullanarak orta veya geçişte mat göz farı alın.
 • tab ingredients İçerik
  MATERIAL COMPOSITION: BRUSHES: ALUMINUM SYNTHETIC HAIR BAG: PU LEATHER EYE LID & SMUDGE - 9.2G / L 177MM W9MM CREAM BLUSH & CONTOUR & HIGHLIGHTER - 32.4G / L177MM W24MM BLEND & LASH LINE - 9G / L 177MM W8MM.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Natasha Denona, 20 yıldan fazla süredir dünyaca ünlü bir makyaj sanatçısı olarak çalıştıktan sonra, kendi göz farı formüllerini geliştirdi. Natasha Denona göz farları her zaman zengin içeriklerle ve doymuş pigmentlerle üretildiğinden, Amerika Birleşik Devletleri, Asya ve Avustralya'da hızla güzellik ikonları hâline geldi. Bu yüksek kaliteli sıkıştırılmış pigmentli göz farları, hem makyaj sanatçıları hem de makyaj tutkunları için kullanıcı dostu paletlerde sunulurlar.