Mr. Burberry

Bay Burberry Eau de Parfum'u keşfedin. Gece Londra hayatının özünü yayan orijinal Mr. Burberry ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

374198
ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LIMONENE - LINALOOL - ETHYLHEXYL - METHOXYCINNAMATE - ALPHA-ISOMETHYL IONONE - DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE - CITRONELLOL - BHT - COUMARIN - CITRAL - GERANIOL - EUGENOL - CINNAMAL - CI 19140 (YELLOX 5) - CI 17200 (RED 33) - CI 60730 (EXT. VIOLET2) - CI 42090 (BLUE 1).Cette liste d'ingrédients peut faire l'objet de modifications, veuillez consulter l'emballage du produit acheté.""
  • tab description Ürün Açıklaması

    Bay Burberry Eau de Parfum'u keşfedin. Gece Londra hayatının özünü yayan orijinal Mr. Burberry kokusunun yoğun bir yeniden yorumu.Tarçın ve baharatlı tarçını harmanlayan baş notaları ile şehvetli ve odunsu bir koku. taze ve aromatik tarhun. Ateşli paçuli, amber ve tütsülenmiş vetiver arka planının kendini ifade etmesine izin verir.Şişe, siyah ve ağır, Heritage trençkotunu yansıtır. imza detayları. Bordo şapka, düğümlü İngiliz gabardin kurdele ile uyuşmuyor. icat edilen devrim niteliğindeki kumaşa saygıyla; Thomas Burberry tarafından bir asırdan fazla bir süre önce. cilalı şişe yarı opak zevk uyandırır ve duygusallık; reklam kampanyası tarafından somutlaştırılan parfüm. 

  • tab ingredients İçerik
    ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LIMONENE - LINALOOL - ETHYLHEXYL - METHOXYCINNAMATE - ALPHA-ISOMETHYL IONONE - DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE - CITRONELLOL - BHT - COUMARIN - CITRAL - GERANIOL - EUGENOL - CINNAMAL - CI 19140 (YELLOX 5) - CI 17200 (RED 33) - CI 60730 (EXT. VIOLET2) - CI 42090 (BLUE 1).    Cette liste d'ingrédients peut faire l'objet de modifications, veuillez consulter l'emballage du produit acheté.""
  • Ürün Yorumları

1856 yılında Thomas Burberry tarafından kurulan Burberry, İngiliz tasarımı, yenilikçiliği ve uzman işçiliği ilkeleriyle yönetilir. Burberry parfüm koleksiyonu, şu kuralları ve kodları takip eder: klasik ve imza kokularımız, ustalıkla hazırlanmış cam şişelerde , müzik ve moda, Londra ve İngiliz ikonlarından ilham alır.