Legend - Eau De Parfum Set

0 Ürün Yorumu
Legend - Eau De Parfum Set
2.953 TL (1)
LEGEND aynı anda gücü ve yumuşaklığı, ihtişamı ve gizemi ifade eder. Olivier Pescheux tarafından ... Devamını oku

2.953 TL (1)
YENİ

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
707957
 • tab description Ürün Açıklaması

  LEGEND aynı anda gücü ve yumuşaklığı, ihtişamı ve gizemi ifade eder. Olivier Pescheux tarafından geliştirilen bu hafif ama açıkça erkeksi parfüm, Fougère koku ailesine aittir. LEGEND adam inceliği kasıtlı gösterişe tercih eder. Kendinden emin, konuşkan olmaktan çok ölçülü, duygularını, cesaretini ve inançlarını yaşıyor. Söze dökmeden bile onun kararlılığını ve bağlılığını, özgün olana olan tercihini, tutku ve zevke olan sevgisini hissedebiliyoruz. Kendi efsanesini yaratan bir adam.

  Bu hediye kutusu şunları içerir:

  - EFSANE Eau De Parfum 100 ml

  - LEGEND Eau De Parfum 7,5 ml seyahat boyu

  - LEGEND Duş Jeli 50 ml 

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Saçınızın üstünden ceketinizin içine büyük bir üçgen çizerek parfümünüzü püskürtün. Daha yoğun bir kullanım için, parfümünüzü boyun, boyun arkası, kulak arkası ve bilekler gibi nabız noktalarına püskürtün.
 • tab ingredients İçerik
  ÜST NOTA; BERGAMOT VE MENEKSE YAPRAKLARI,YESIL ANANAS YAPRAKLARI; ORTA NOTA; YASEMIN, SARDUNYA, POMAROSE ; ALT NOTA; YOSUN, DERI AKORU
 • tab olfactory Koku notaları
  Odunsu Aromatik Koku
  Koku notaları: Menekşe Yaprağı, Adaçayı, Sedir Ağacı
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Bir Montblanc ürününün her zaman bir hikâyesi vardır. Gelenekten, tutkudan, sanattan ve zanaatkarlıktan bahseden bir hikâye: Kaliteli içeriklere duyulan aşk, mükemmelliğe ulaşmak için duyulan tutku.
MONTBLANC parfümleri, değerlere ve geleneklere saygı duyduğu gibi detaylara ve hassasiyete de dikkat ederek ölçülü ve zarif kreasyonlara imza atıyor.