Fusion D'Issey Baharatlı Odunsu Eau de Toilette Fusion D'Issey Baharatlı Odunsu Eau de Toilette

Füzyonda doğanın kalbinde doğan yeni bir yoğunluk Erkeklere yönelik Fusion d'Issey Extrême bizi, ... Devamını oku
1.749 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

557744
 • tab description Ürün Açıklaması

  Füzyonda doğanın kalbinde doğan yeni bir yoğunluk
  Erkeklere yönelik Fusion d'Issey Extrême bizi, kaynağı en derin suların kalbinde, güç ve tazelik arasındaki karşıtlığın en uç noktalara taşındığı beklenmedik bir doğanın keşfine götürüyor.
  Parfüm
  Parfüm Ustası Nathalie Lorson, bu güneşli eğrelti otunu yeni baharatlı ve taze bir görünümle renklendirerek Fusion d'Issey Extreme'i oluşturdu. Bu yeni ilhamın kalbinde: derin akıntıların yoğun tazeliği ile magmanın ısısı arasındaki zıtlık oyunu aşırıya itiliyor. Kokunun taze yüzü için, kakulenin baharatlı notaları, bergamotun kabuğu soyulmuş kokularına eşlik ediyor. Güç ve denge arasında, acı nane aroması mineral, güneşli ve derin akorun dikeyliği ile karışıyor. Altında, sandal ağacının ve paçuli özünün eşsiz birleşimi.
  Şişe
  Bir Eau de Toilette olan erkekler için bu yeni volkanik koku, koyu mavi cilalı bir cam ve ortasındaki parlak bir ışık arasındaki kontrastlıklar üzerinde oynayan dikey, zarif bir şişede kapsüllenmiştir. Siyah ikonik siyah kapak, bir obsidiyen gibi özenli bir şekilde biçimlendirilmiş. Noktalamada, Fusion d'Issey adının lavın akkor halindeki tonunu anımsatan turuncu ve grafik parlaklığı ekleniyor.
  Fusion D'Issey Eau de Toilette
  Erkeklere yönelik bu koku, bizi endemik, güçlü ve karşıtlıklarla dolu bir doğanın keşfine götürüyor. Bir limon kabuğunun patlayıcı tazeliği, volkanik ağaçların yoğunluğuyla buluşuyor. Güçlü bir aromatik hava nefesi, derin, güneşli, mineral bir akora karışıyor. Altta, sıcak volkanik ağaçların akoru, majörde çalınan bir paçuli özüyle buluşuyor.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Parfüm ritüeli

  1. Parfümü sprey olarak doğrudan nabız noktalarının üzerine uygulayın: boyun, bilekler, ön kollar. Parfümü vücudun tüm üst kısmına, kıyafetlerin üzerine bolca sprey yaparak da uygulayabilirsiniz.

  2. Uzatılmış bir iz için parfüm sürmeyi, Fusion d'Issey'in duş jeli ile tamamlayın.
 • tab ingredients İçerik
  ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), DIPROPYLENE GLYCOL, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, CITRONELLOL, COUMARIN, GERANIOL, CITRAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE,HYDROXYCITRONELLAL, FARNESOL, CI 60730 (EXT. VIOLET 2), BHT
 • tab olfactory Koku notaları
  Üst Notalar: Kakule özü, Bergamot özü
  Kalp Notaları: Acı nane özü
  Dip Notası: Sandal ağacı özü, güneşli mineral akoru
 • Ürün Yorumları

Her zaman yenilikçi bir vizyoner olan Issey Miyake, beklenmeyen şeyleri yaratmayı sever. Sanat, mimarlık ve kişisel deneyimlerden ilham alarak, gelenekse stil ile Avantgarde stili, soft renkler ile canlı renkleri, doğallık ile sofistikeliği, işçilik ile teknolojiyle birleştirir. Issey Miyake gerçek bir yaratıcılık ruhuna sahiptir.