FACE MARY JANE GLOW MASK FACE MARY JANE GLOW MASK

Radiant Mary Jane Maskesi ile cildinizi canlandırın. Kızarıklığı ve iltihabı azaltmak için kenevir ... Devamını oku
819 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

560020
 • tab description Ürün Açıklaması

  Radiant Mary Jane Maskesi ile cildinizi canlandırın. Kızarıklığı ve iltihabı azaltmak için kenevir bazlı, kızarıklığa yardımcı olmak için kahve hücre yenilenmesini desteklemek için cilt dokusunu ve A vitaminini sıkın. Özenle hazırlanmış bu formül, cildi sıkılaştırmak ve aydınlatmak için güçlü antioksidanlar sağlarken gerekli nemlendirmeyi sağlar.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Cildinizi canlandırarak temizledikten sonra, tüm yüzünüze uygulayın ve tamamen emilene kadar bakımın etkisini göstermesine izin verin.
  Durulama gerektirmez.
 • tab ingredients İçerik
  ORGANIC ALOE LEAF JUICE, PHENOXYETHANOL, GLYCERIN, WITCH HAZEL WATER, SPIRULINA PLATENSIS EXTRACT, CANNABIS SATIVA SEED OIL, MELIA AZADIRACHTA LEAF EXTRACT, MELIA AZADIRACHTA FLOWER EXTRACT, COCCINIA INDICA FRUIT EXTRACT, CORALLINA OFFICINALIS EXTRACT,, ALCOHOL, CARBOMER,TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, CBD ISOLATE, CITRIC ACID, HIBISCUS ROSA-SENENSIS EXTRACT, PHOSPHOLIPIDS, RETINOL, COFFEA CANEPHORA SEED EXTRACT, GLYCOLIC ACID
 • Ürün Yorumları

Truly, sağlık ve yüksek performansın ön saflarında yer alan bir markadır. Truly, kapsamlı lüks saç, vücut ve bakım ürünlerini tasarlamak için dünyanın dört bir yanından en iyi güzellik trendlerini, sırları ve bulunması zor bileşenleri araştırıp keşfeder.