COLOR DEPOSITING MASK HIBISCUS COLOR DEPOSITING MASK HIBISCUS

Moroccanoil Pigment Renk Maskelerinin çift etkisi vardır: rengi geçici olarak kişiselleştirmek ve sa ... Devamını oku
719 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

533635
 • tab description Ürün Açıklaması

  Moroccanoil Pigment Renk Maskelerinin çift etkisi vardır: rengi geçici olarak kişiselleştirmek ve saçınıza parlaklık ve bakım getirmek için saf pigmentler bırakırlar.Hibiscus gölge, çok hafif ila orta sarı saçlar için canlı bir çiçek pembesidir.Olağanüstü ışıltılı rengi sayesinde koleksiyondaki diğer tonlardan daha uzun süre dayanabilir.Sonuçlar ve kalıcılık, başlangıçtaki renk ve saçın durumu gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir. 

 • tab tips Kullanım Önerileri
  - Maskeyi tüm saçınıza uygulamadan önce sonuçları değerlendirmek için bir saç teli testi yapın.
  -Ürünü temiz ve havluyla nemi alınmış saçınıza sıkın.
  - Saçı kısımlara ayırın ve saçı kolayca açan bir tarak kullanarak ürünü eşit şekilde dağıtın.
  - İstenilen yoğunluğa bağlı olarak 5 - 7 dakika bekletin.
  - İyice durulayın. Her zamanki gibi şekillendirin.
  - Maske elleri lekeleyebilir, ancak bu lekeler sabun ve su ile kolayca çıkarılabilir. -Tüyo: Pastel bir etki yaratmak için, renk sonucunu yumuşatmak amacıyla Renk Veren Maskenizin tonunun ¼'ünü Moroccanoil Ultra-Light Nemlendirici Maskenin ¾'ü ile karıştırın.
 • tab ingredients İçerik
  Eau, alcool cétéarylique, alcool cétylique, chlorure de béhentrimonium, propoxytétraméthylpipérdinyl diméthicone, PEG-12 diméthicone, huile de noyau de Prunus Armeniaca (Abricot), parfum, Bis-Hydroxy/Méthoxy amodiméthicone, huile de noyau d'Argania Spinosa (Argan), algine, arginine, acide aspartique, glycine, alanine, sérine, valine, isoleucine, proline, thréonine, histidine, phénylalanine, chitosane, acide citrique, acide acétique, guar hydroxypropyltrimonium chloride, phosphate d'amidon hydroxypropyl, panthénol, triglycéride caprylique / caprique, méthosulfate de béhentrimonium, C11-15 Pareth-7, C12-13 Pareth-9, caprylyl glycol, polyquaternium-70, dipropylène glycol, alcool isopropylique, EDTA disodique, Quaternium-87, PCA, sodium PCA, hydroxyacétophénone, Trideceth-6, silice dimethyl silylate, chlorphénésine, acétate de sodium, benzoate de sodium, lactate de sodium, hydroxyde de sodium, phénoxyéthanol, sorbate de potassium, CI 56059 (bleu de base 99), orange de base 31, rouge de base 51, CI 42520 (violet de base 2), CI 12719 (jaune de base 57), alpha-isomethyl ionone, linalol.
 • Ürün Yorumları

Başarıya vurgu yapan bir yolculuk, yenilikçi yaklaşım ve yağ ile zenginleştirilmiş güzellik ürünlerinin tasarlanmasında mükemmellik arayışı, günümüzde ikon hâline gelmiş Moroccanoil markasını şekillendirmiştir.