Allegra Dolce Estasi - Eau de Parfum

0 Ürün Yorumu
Allegra Dolce Estasi - Eau de Parfum
Başlangıç Fiyatı: 5.550 TL
“İtalyan ailelerinin içten,tatlı sıcaklığının kutlaması.” Jacques CavallierBvlgari Allegra, tatlı ... Devamını oku

5.550 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
546284
 • tab description Ürün Açıklaması

  “İtalyan ailelerinin içten,tatlı sıcaklığının kutlaması.” Jacques CavallierBvlgari Allegra, tatlı kokuları ve şekerimsi renkleriyle baştan çıkaran İtalya’nın ünlü pasticcerie’lerine götürüyor. Şimdi derin bir nefes alın ve pudra şekeri, bademli amaretti ve portakal çiçeği aromalı şekerlemelerin tadını çıkarın. İtalyan dolce’sinin keyif veren zevki, çocukluk anılarınıza lezzetli bir dönüş vadediyor. Hatıralarınızdaki aile buluşmalarını ve ev yapımı tatlıların kokularını hatırlayarak koşulsuz sevginin sıcak parıltısını ve mutlu bir yuvanın şefkatli sevincini yeniden hissedeceksiniz.  Dolce Estasi, bu keyifli zamanı rüya gibi çiçeksi bir koku ile uyandırıyor. Narin notalarla yinelenen parfüm, bir tatlının karşı konulmaz kremsi yapısı ile pudramsı bir çiçek olan heliotrope notaları üzerinde yoğunlaşıyor. İtalyan turunçgili kokunun feminenliğini arttırırken, misk notası yumuşak ve pudramsı bir bitiş veriyor.Dolce Estasi, tatlı hatıralarla ve neşeli huzurla anılarınıza dokunuyor. Nasıl Kullanılır? Temiz tene istenilen sıklıkta uygulanabilir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Temiz tene istenilen sıklıkta uygulanabilir.
 • tab ingredients İçerik
  MUSK, HELIOTROPE
 • tab olfactory Koku notaları
  Koku Ailesi: Pudramsı Çiçeksi Notalar: Misk, Bambulotu Çiçeği
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

İtalyan yaşam tarzının renkli ve muhteşem duyguları ile Bvlgari kadar benzersiz ve cesur bir ifade yaratmak için Allegra ailesini keşfedin! Magnifying koleksiyonundan seçeceğiniz bir esans ile kokunuzu kişiselleştirebilirsiniz.