Bronzlaştırıcı Pudra Bronzlaştırıcı Pudra

Bir anda bir bronzluk ve ultra doğal bir cilt için mat gölgelerde bir SEPHORA COLLECTION güneş ... Devamını oku

01. Caledonia - Clair - 9 g

199 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

392731
Virtual try on icon
ONLINE MAKYAJ ILE DENE
 • tab description Ürün Açıklaması

  Bir anda bir bronzluk ve ultra doğal bir cilt için mat gölgelerde bir SEPHORA COLLECTION güneş pudrası! Ne tür bir makyaj için? Ultra ince dokusu, tüm yıl boyunca iyi görünen bir etki için cilde mükemmel uyum sağlar! Sonuç, iz veya sınırlama olmaksızın uzun ömürlü ve mükemmel derecede homojendir. +: - Yumuşatma etkisi ile ipeksi dokusu uzun ömürlü bir konfor sunuyor. - Onun gölgeleri çeşitli ciltler için ideal bronzluk sunar. - Yıl boyu tatilleri uzatmak için bağımlılık yaratan, karşı koyulamayacak bir güneş aksesuarı!

 • tab tips Kullanım Önerileri
   -

   TEMİZ, SAĞLIKLI VE IŞILDAYAN BİR CİLT GÖRÜNÜMÜ İÇİN:
   - Güneş pudrasını alnınızdan başlayıp elmacık kemiklerinize doğru ilerleyerek ve çenenizde sonlandırarak bir fırça (tercihen Pro Brush Bronzlaştırıcı Makyaj Fırçası) ile uygulayın.
   - Ardından tüm yüzünüze hafif bir fırça darbesi uygulayarak her şeyin bütünleşmesini sağlayın..

   -

   PORSELEN GÖRÜNÜMÜ İÇİN:

   - Güneş pudrasını elmacık kemiklerinize, burun köprünüze ve yüz kontürüne (saç kökleri, şakaklar ve yüzün alt kısmı) odaklanarak uygulayın.

 • tab ingredients İçerik
  01. Caledonia &ndash

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection