{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
Fresh, 90’lı yıllarda Boston'da başlayan bir hikayeye sahip. Doğanın yaşam biçimimiz üzerindeki faydaları konusunda tutkulu olan kurucuları, güzellik dünyasında şeker veya soya gibi doğal bileşenlerin kullanımında da öncülerdi. Fresh’in her ürünü, lezzetli dokusu ve kullanım zevkiyle kendine hayran bırakıyor. Kendini iyi hissettiren, cömert ve otantik bir marka!
TÜM ÜRÜNLERİ GÖR
Rose Deep Hydration Facial Toner
Rose Deep Hydration Facial Toner, gerçek gül yaprakları içeren formülü ile eşine az rastlanır bir duyusal deneyim sunar. Losyonun formülündeki gül yağı, melek otu özü ve hyalüronik asit cildin ihtiyacı olan nemi destekler.
Keşfet
Rose Deep Hydration Oil Serum
Rose Deep Hydration Oil Serum nemlendirici bakım serumunun zengin yağ içeriği cildi gün boyunca derinlemesine besleyip nemlendirerek cilde taze ve dolgun bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. İki fazlı formülü Damas gülü suyu ve besleyici hafif yağlardan oluşur. Bu nemlendirici serum cilde yağlı bir his bırakmadan 24 saat yoğun nem sağlar.
Keşfet
Rose Face Cream
Rose Face Cream gündüz yüz kremi, hyalüronik asit ikilisi sayesinde tüm cilt tiplerini yoğun şekilde nemlendirir. Cildin suyu tutmasına yardımcı hyaluronik asitler, cilt üzerinde koruyucu bir örtü oluşturan nem parçacıkları ve cildi besleyen gül yağı kombinasyonundan oluşan, gerçek güllerin enfüzyonu ile elde edilen bu yüz kremi, 72 saate kadar üstün nemlendirme sağlar.
Keşfet
Rose Face Mask
Rose Face Mask cilde aydınlık ve esneklik kazandırmak için cildi nemlendirir ve yatıştırır. Saf gül suyu ve gerçek gül yaprakları içeren bu ferahlatıcı jel formüllü nemlendirici maske cilt üzerinde adeta eriyerek keyifli ve rahatlatıcı eşsiz bir cilt bakım deneyimi sunar.
Keşfet
YENİ GELENLER

FRESH

Rose Deep Hydration Facial Toner

989 TL 'den başlayan fiyatlarla

400 ml

İNCELE

FRESH

Soy Face Cleanser

779 TL 'den başlayan fiyatlarla

400 ml

İNCELE

FRESH

SUGAR FACE POLISH

1039 TL 779.25 TL

125 g

İNCELE

FRESH

FRESH ROSE MASK

1139 TL 854.25 TL

Sınırlı sürüm (100ml)

İNCELE
ÖNE ÇIKANLAR