{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
Fresh, 90’lı yıllarda Boston'da başlayan bir hikayeye sahip. Doğanın yaşam biçimimiz üzerindeki faydaları konusunda tutkulu olan kurucuları, güzellik dünyasında şeker veya soya gibi doğal bileşenlerin kullanımında da öncülerdi. Fresh’in her ürünü, lezzetli dokusu ve kullanım zevkiyle kendine hayran bırakıyor. Kendini iyi hissettiren, cömert ve otantik bir marka!
TÜM ÜRÜNLERİ GÖR
DERİNLEMESİNE TEMİZLİK VE MAKYAJ TEMİZLEYİCİLER
Soy Face Cleanser cildi maskara dahil kir ve makyajdan arındıran ultra yumuşak dokulu bir yüz temizleme jelidir. Uygulamak için cildinizi ıslatın, yüz ve göz çevresine masaj hareketleri yapın, ardından durulayın.
Keşfet
Nemlendirme ve Yatıştırma
"Jayde Cardinalli tarafından tasarlanan sınırlı üretim Rose Face Mask saf gül suyu ve gerçek gül yaprakları ile aşılanmış bu yüz maskesinin 20. yılını kutluyor. Cilde aydınlık ve esneklik kazandırmak için cildi nemlendirir, yatıştırır ve canlandırır."
Keşfet
YENİ GELENLER

FRESH

Soy Face Cleanser

509 TL 'den başlayan fiyatlarla

400 ml

İNCELE

FRESH

FRESH ROSE MASK

799 TL

Sınırlı sürüm (100ml)

İNCELE