Kombucha Facial Treatment Essence - Kombucha Antioksidan Özlü Bakım

0 Ürün Yorumu
Kombucha Facial Treatment Essence - Kombucha Antioksidan Özlü Bakım
3.929 TL (1)
Bu antioksidan hazırlık aşaması özü, rutininizin etkinliğini artırmak, nemlendirmek ve sağlıklı ... Devamını oku

3.929 TL (1)
SADECE SEPHORA'DA

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
646351
 • tab description Ürün Açıklaması

  Bu antioksidan hazırlık aşaması özü, rutininizin etkinliğini artırmak, nemlendirmek ve sağlıklı parlaklık sağlamak için 20'den fazla yüzey katmanına derinlemesine nüfuz eder: + %46 parlaklık*

  Fresh'in Kombucha Tedavi Esansı %94 oranında doğal kaynaklı bileşen içerir, bu yeni geliştirilmiş, hızlı emilen sıvı tedavi, çift fermente edilmiş kombucha ve pürüzsüzlük için gelişmiş bir metabiyotik ile oksidatif stresin etkilerinden 24 saat korur ve gözle görülür şekilde onarır.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Fresh Rutinim:

  Cildinizi Soy Face Cleanser ile temizleyerek başlayın. Dirençli bir cilt için evrensel serum Çay İksirini uygulayın. Pürüzsüz, parlak bir cilt için Kombucha Yüz Bakım Özü ile devam edin.

  Temizlenmiş yüzünüze ve boynunuza avuç içlerinizle hafifçe vurun. Cildi serum ve nemlendiricinize hazırlamak için günlük olarak kullanın.
 • tab ingredients İçerik
  EAU, FILTRAT DE FERMENT DE SACCHAROMYCES, EXTRAIT DE FEUILLE DE CAMELLIA SINENSIS, GLYCERINE, PENTATYLENE GLYCOL, POLYGLYCERINE-3, EXTRAIT DE FRUIT DE KIGELIA AFRICANA, EXTRAIT D'ECORCE DE CITRUS UNSHIU, HUILE DE FLEUR DE ROSA DAMASCENA, HYALURONATE DE SODIUM, ADENOSINE, ACETATE DE TOCOPHERYLE, BUTYLENEGLYCOL, DIGLYCERINE, HUILE DE RICIN HYDROGENEE PEG-60, PARFUM, EDTA DISODIQUE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CITRATE DE SODIUM, BHT, ACIDE CITRIQUE, BIOTINE, BENZOATE DE SODIUM, SORBATE DE POTASSIUM, PHENOXYETHANOL, LINALOL, CITRONELLOL, GERANIOL <14827/A>
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Fresh, 90’lı yıllarda Boston'da başlayan bir hikayeye sahip. Doğanın yaşam biçimimiz üzerindeki faydaları konusunda tutkulu olan kurucuları, güzellik dünyasında şeker veya soya gibi doğal bileşenlerin kullanımında da öncülerdi. Fresh’in her ürünü, lezzetli dokusu ve kullanım zevkiyle kendine hayran bırakıyor. Kendini iyi hissettiren, cömert ve otantik bir marka!