{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
Drunk Elephant yalnızca cildin sağlığı için doğrudan fayda sağlayan veya formülasyonlarımızı destekleyen bileşenleri kullanmaya adadık. Sağlıklı pH seviyelerine, cildin tanıdığı formülasyonlara, kolayca emilen küçük moleküler yapısına ve aynı zamanda cildin asit örtüsünü destekleyen etkili aktiflere odaklanıyoruz. Ürünlerimiz birbirleriyle karıştırılacak şekilde tasarlanırlar —biz buna bir smoothie yapmak diyoruz— böylece cilt en mutlu, en sağlıklı durumuna getirilir.
TÜM ÜRÜNLERİ GÖR
DRUNK ELEPHANT
Formüllerimiz, birbirleriyle çalışacak şekilde tasarlanır. Buna bir cilt bakım smoothie’si diyoruz. Bu yüzden cildinizi dinleyin—her zaman aynı şeye ihtiyaç duymaz.
Keşfet
CİLT BAKIMI SMOOTHIELERI
Sadece ya cildin sağlığına yararlı olan ya da formülasyonlarımızın bütünlüğünü destekleyen içerikleri kullanırız. Sağlıklı cildin mutlu cilt olduğuna inanırız.
Keşfet
THE LITTLES
The Littles: Özellikle cildinizi sağlıklı, dengeli ve gerçekten ışıltılı bir duruma yenilemek için bu kiti kullanarak Drunk Elephant’ı bir deneyin.
Keşfet