{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
HYDRA BEAUTY SÉRUM
X
X
HYDRA BEAUTY SÉRUM
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "P531019", "name": "HYDRA BEAUTY SÉRUM", "price": "650", "sku": "244115", "brand": "CHANEL", "variant": "Flacon pompe 50 ml", "category": "SKINCARE/FACE/SERUM", "dimension10": "244115", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension78": "SELEKTIF", "dimension94": "650", "dimension96": true, "dimension102": "BAYAN", "dimension112": "1", "dimension113": "1", "dimension101": ["https://cdn-seph.akinon.net/products/2018/11/26/60980/b362285f-2134-480b-9f34-dc3264fbfbd6.jpg"] } } }
CHANEL

HYDRA BEAUTY SÉRUM

NEMLENDİRME KORUMA AYDINLIK

Bütün bakım ritüellerinin en temel nemlendirici adımıdır. HYDRA BEAUTY Sèrum cildi yoğun şekilde nemlendirir, dolgunlaştırır ve serbest radikallere karşı korur. Cilde aydınlık ve dolgun görünüm verir.
Detaylar
HYDRA BEAUTY SÉRUM
Flacon pompe 50 ml
P531019 - 244115
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Ürün Özellikleri

Bütün bakım ritüellerinin en temel nemlendirici adımıdır. HYDRA BEAUTY Sèrum cildi yoğun şekilde nemlendirir, dolgunlaştırır ve serbest radikallere karşı korur. Cilde aydınlık ve dolgun görünüm verir. İnce ve ferahlatıcı dokusu cilt tarafından anında emilirken ciltte hafif meyveli bir koku bırakır.

İÇERİK

Üç güçlü aktif bileşene sahiptir. • Mikro damlacıkların ortasında korunan Kamelya Alba OFA,* Yeni özel lipit özü**, yoğun bir dolgunluk etkisi sağlarken cildin su oranını kuvvetlendirir ve cildi korur. • Kamelya Alba PFA,*** HYDRA BEAUTY serisinin ikonik aktif bileşenidir ve cildin yenilenmesine ve hücrelerdeki optimum nem seviyesinin korunmasına yardımcı olur. • Mavi Zencefil PFA,*** cildi serbest radikallere karşı koruyan ve hücrenin kendini koruma sistemini kuvvetlendiren güçlü bir antioksidandır. * Oleo Fraksiyon işlemine tabi tutulmuş aktif bileşen. ** Uluslararası patent başvurusu. *** PFA: PoliFraksiyon işlemine tabi tutulmuş aktif bileşen. CHANEL tarafından geliştirilmiş, ultra saf kozmetik aktif bileşenlerinin yaratılmasına olanak sağlayan, özel bir proses.


CHANEL MARKASINI KEŞFET

Chanel kozmetik serisi, lüksü herkes için erişilebilir hale getiriyor. Zamansız ve ikonik stilin öncüsü Chanel, kozmetik serisinde de üstün kalitesi ve yenilikçi formülleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Cilt bakım, makyaj ve parfüm kategorilerinde Chanel ayrıcalığını keşfedin!

CHANEL MARKASINI KEŞFET