{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
COCO MADEMOISELLE
X
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "P96049", "name": "COCO MADEMOISELLE", "price": "440", "sku": "72056", "brand": "CHANEL", "variant": "35 ml", "category": "FRAGRANCE/COMP RANGE/HAIR", "dimension10": "72056", "dimension17": "indirimsiz", "dimension52": "PARFÜM", "dimension78": "SELEKTIF", "dimension94": "440", "dimension96": true, "dimension102": "BAYAN", "dimension112": "2", "dimension113": "2", "dimension101": [""] } } }
CHANEL

COCO MADEMOISELLE

TAZELEYİCİ SAÇ SPREYİ

COCO MADEMOISELLE'in ferah modern notaları ile saçlara hafif bir koku veren saç parfümü. Gün boyu parfümünüzü canlı tutmak için çantanızda taşıyabileceğiniz bir mist.
Detaylar
35 ml
P96049 - 72056
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Ürün Özellikleri

COCO MADEMOISELLE'in ferah modern notaları ile saçlara hafif bir koku veren saç parfümü. Çantanızda kolayca taşıyabilirsiniz. Gün boyunca parfümün oryantal-ferah notalarını taşımak için en ideal yol.

CHANEL MARKASINI KEŞFET

Chanel kozmetik serisi, lüksü herkes için erişilebilir hale getiriyor. Zamansız ve ikonik stilin öncüsü Chanel, kozmetik serisinde de üstün kalitesi ve yenilikçi formülleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Cilt bakım, makyaj ve parfüm kategorilerinde Chanel ayrıcalığını keşfedin!

CHANEL MARKASINI KEŞFET