{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
BENEFIT HAKKINDA
Benefit Cosmetics ‘Güzel bir gülüş en güzel makyajdır’ mottosu ile kozmetik dünyasının en keyifli markası ünvanını taşıyor. Eğlenmeyi seven, kutunun dışında düşünen, spot ışıklardan çekinmeyenler için... Muhteşem görünmek Benefit ile mümkün. Jean ve Jane Ford ikizleri, hippi akımının doğduğu, özgürlük, barış ve kadın haklarının ön planda oldugu 1976 yılının San Francisco’sunda benzersiz bir konsept yaratarak ilk mağazalarını açtılar.
BENEFIT TARİHİ
Jean ve Jane Ford ikizleri, hippi akımının doğduğu, özgürlük, barış ve kadın haklarının ön planda oldugu 1976 yılının San Fransisco’sunda benzersiz bir konsept yaratarak ilk mağazalarını açtılar. Ford Kardeşler için makyaj sanıldığından çok daha renkli ve eğlenceli birşeydi, ve aslında kullanımı herkes için mümkün ve kolay olan ürünler ile kısa zamanda tamamlanabilmeliydi. Ford Kardeşler için makyaj sanıldığından çok daha renkli ve eğlenceli birşeydi, ve aslında kullanımı herkes için mümkün ve kolay olan ürünler ile kısa zamanda tamamlanabilmeliydi. Benefit de kurucu ortaklarının felsefesini esas alarak yaklaşık 40 yılı aşkın süredir bu ideolojiyi ürünleri ve sonra da sevenleri ile buluşturuyor.
BENEFIT MİRAS ELÇİLERİ
Kozmetik dünyasının renkli markası Benefit’in pembe bayrağını bugün Jean ve Jane Ford’un kızları LVMH çatısı altında taşımaya devam ediyorlar. Küresel Güzellik Otoritesi Maggie and Annie Ford Danielson 2008’den bu yana Benefit’in renkli dünyasını yenilemeye ve sevenleriyle buluşturmaya devam ediyor. Fotoğraf Annie & Maggie
SERÜVEN BAŞLADI...

1976: Jean & Jane San Francisco’da ilk butiklerini “The Face Place” adıyla açtı
1990: “The Face Place” butiğinin adı Benefit Cosmetics olarak değişti
1996: Londra’da ilk Benefit Cosmetics butiği açıldı
1999: Benefit Cosmetics 1999 yılında LVMH Grubu ile birleşti
2010: the POREfessional en çok satan makyaj bazı oldu
VE DEVAMI...

2011: They’re Real! Maskara en çok satan maskara oldu
2015: Kadınları destekleyen Bold is Beautiful Projesi hayata geçirildi
2016: Dünyanın bir numaralı kaş koleksiyonun lansmanı gerçekleştirildi
Günümüz: Benefit 50’den fazla ülkede sevenleriyle buluşuyor
DÜNYADAKİ GÜZELLİK ROTAMIZ!
Seçili Sephora Mağazaları’nda bulunan Benefit Kaş Bar’lara uğrayarak uzman tavsiyesi doğrultusunda istediğiniz ideal kaş stiline ulaşabilirsiniz. Ayrıca Uluslararası Kaş Uzmanı Jared sihirli elleriyle kaş hilelerini paylaşmak için dünyayı geziyor. Eğlenmek ve bolca öğrenmek için takip etmeye devam ediyoruz.