{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol

Kirpik Kıvırıcı ve Fiyatları


Dünyaca ünlü markaların en çok tercih edilen kirpik kıvırıcı ürünleri Sephora’da! En uygun fiyatlarla göz yapınıza uygun olan kirpik kıvırıcı aletini bularak makyajınızı kısa sürede tamamlayabilir ve mükemmel görünümün tadını çıkarabilirsiniz.


Göz makyajının en önemli tamamlayıcılarından biri olan kirpik makası ile bakışlarınıza anlam katabilirsiniz. Kıvrılmış kirpiklerin gözlerinizi daha büyük gösterdiğini ve çok daha canlı bakışlar sağladığını söyleyebiliriz. Makyaj çantanızda taşıdığınız bir kirpik kıvırma aleti ile uzun kirpiklere sahip olabilirsiniz. Ancak kirpik şekillendirme işlemini doğru bir şekilde yapabilmeniz de çok önemli. Kirpik uzunluğunu ve şeklini beğendiğiniz arkadaşlarınızın ya da makyaj artistlerinin tavsiyeleri de göz yapınıza uygun olan kıvırıcıyı seçmenizde yardımcı olabilir. Ancak makyaj çantanızda tam olarak hangi kirpik kıvırma aleti bulundurmanız gerektiğini bilmek için mümkün olduğunca çok ürünü denemeniz şart!


Daha Derin ve Anlamlı Bakışlar


Kadınlar, daha anlamlı ve güzel bakışlara sahip olmak istedikleri için kirpiklerine önem veriyor. Bakışlarınızı çerçeveleyen uzun kirpikler, göz makyajınızı tamamlayan en önemli unsurlar arasında yer alıyor. Eğer kirpikleriniz doğuştan uzunsa şanslısınız. Ancak uzun bir kirpik yapınız yok ise maskara kullanımı dahi işinize yaramayabilir. Maskaralar tek bir hamleyle yüzün ifadesini değiştirmeye yardımcı olurken her zaman istediğiniz sonucu veremeyebilir. Bu nedenle yorgun bakışlara, enerjisiz bir görünüme ve küçük gözlere sahip olabilirsiniz. Kalkık, kıvrık ve uzun kirpikler istiyorsanız kirpik şekillendirme aletlerini kullanmalısınız. Çünkü dolgun, uzun ve kıvrık kirpikler, bakışlarınızı önemli ölçüde değiştiriyor ve güzelleştiriyor. Her kadının makyaj çantasında mutlaka bir kirpik makasının olması gerekiyor. Düz ya da istediğiniz gibi kıvrık kirpiklere sahip değilseniz kirpik kıvırıcı kullanmayı alışkanlık haline getirmelisiniz.


Uzun Süreli Bir Etki için


Son derece çekici bir görünüm için tasarlanan mekanik kirpik kıvırıcılar, tek bir hareketle kirpikleri doğal bir şekilde kıvırıyor ve bakışlarınızın değişmesine yardımcı oluyor. Kirpik kıvırma aletini uygularken öncelikle göz yapınıza uygun olan kıvırıcıyı seçmeniz ve doğru bir şekilde uygulamanız gerekiyor. Çünkü yanlış uygulamalar hem kirpiklerinize zarar veriyor hem de uzun süreli bir etki sağlamıyor. Çekik ya da iri gözleriniz varsa geniş ve yay şeklinde tasarlanmış olan kirpik kıvırıcılarını tercih etmelisiniz. Yuvarlak göz yapısına sahipseniz de yuvarlak kesimde tasarlanmış olan ürünleri seçmelisiniz. Ayrıca kirpik kıvırıcıyı maskara sürmeden önce uygulamalısınız. Çünkü maskarayı sürdükten sonra uygularsanız ve dikkatsiz davranırsanız kirpiklerinizin zarar görmesine neden olabilirsiniz. Kirpiklerinizi kıvırdıktan sonra birkaç kat su bazlı maskara uygulayabilirsiniz. Bu şekilde kirpiklerinizin kıvrıklığını daha uzun süre korumasını sağlayabilirsiniz.


Doğal Görünümlü Uzun Kirpikler


Etkili bir sonuç alabilmek için kirpik makasını kirpiklerinizin mümkün olduğu kadar dibine yerleştirmelisiniz. Metal kirpik kıvırıcısını önce kirpik diplerine, sonra ortalarına ve en son uçlarına uygulamalısınız. Her bir adımda tüm kirpikleri kıvırıcının arasına aldığınızdan emin olmalısınız. Bu aşamada kirpiklerinize yapay ve köşeli bir kıvrım yerine daha doğal bir görünüm verebilirsiniz. Kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise kirpik kıvırıcıyı aşırı bastırmaktan kaçınmak. Kıvırıcıyı nazik ve yavaş bir şekilde uygulamalısınız. Kirpik makasını tamamen sıkı bir şekilde tutabileceğiniz gibi, kirpik kıvırma aletini hafifçe sıkıp bırakma hareketleri de uygulayabilirsiniz. Yaklaşık beş saniyelik sıkmanın ardından kirpik kıvırıcıyı biraz yukarıya kaldırmalı ve sıkma işlemine devam etmelisiniz. Ayrıca uygulama öncesi kıvırma aletinizi fön makinesi yardımıyla hafifçe ısıtırsanız daha iyi bir sonuç alabilirsiniz. Bu sayede kıvrılma etkisini daha hızlı ve yoğun şekilde görebilirsiniz. Kıvırma aletini sıkça kullanmayı tercih ediyorsanız da ısıtıcı özellikli olanlarını seçmelisiniz. Kirpik kıvırıcı aletinizi kullanmadan önce, kıvırıcıya sprey sıkarak kirpiklerinizi sabitleyebilirsiniz. Bu sayede kıvrılan kirpiklerinizin uzun bir süre dayanmasını sağlayabilirsiniz. Isıtıcılı kirpik kıvırıcısı yerine saç kurutma makinesiyle ısıttığınız klasik bir kıvırıcıyı da kullanabilirsiniz.


Dayanıklı ve Kaliteli Ürünler


Dünyaca ünlü kozmetik markalarının en özel kirpik şekillendirme ürünleri Sephora’da sizi bekliyor. Sephora, dayanıklı ve kaliteli ürünleri ile makyaj tutkunlarına birçok seçenek sunuyor. Daha belirgin ve çarpıcı kirpiklerle herkesi etkilemek için pek çok ürünü Sephora’da bulabilirsiniz. Gözlerinize anlamlı bir ifade katan ve çok daha canlı bir şekilde bakmanızı sağlayan uzun ve sağlam kirpikler ile makyajınızı kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Sephora, her bütçeye uygun kirpik kıvırma aleti fiyatları ile onlarca ürün seçeneğini bir arada sunuyor. Dünyaca ünlü makyaj markalarının en çok tercih edilen ürünlerine hemen şimdi göz atın!


{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "P3873089", "brand": "DIOR", "name": "DIOR BACKSTAGE KİRPİK KIVIRICI", "sku": "488711", "price": 445, "sku": "488711", "position": 1, "variant": "Kirpik Kıvırıcı", "category": "MAKEUP ACC/OTHERMUACC/LASH CURL", "dimension10": "488711", "dimension52": "MAKYAJ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "SELEKTIF", "dimension94": "445", "dimension102": "BAYAN" } ] } } }