{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol

Makyaj Aynası ve Kalemtraş


Kendine değer veren kadın ve erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından olan ayna, gündelik hayatın da olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Özellikle kadınların en önemli ihtiyaçlarından biri olan makyaj aynası çeşitleri, Sephora’da kullanıcıların beğenisini kazanıyor.


Başarılı makyajın en önemli sırlarından biri de ince detaylardır. İnce detaylara hâkim olabilmeniz için de sizi doğru şekilde yansıtan bir makyaj aynasına ihtiyacınız bulunuyor. Kirpiklerinizde kalan rimel parçacıklarını ya da başarısız eyeliner detaylarını ancak bir makyaj aynası ile görebilirsiniz. Farklı tasarım ve boyutlardaki makyaj aynası çeşitleri Sephora’da sizleri bekliyor. Beğeninize uygun makyaj aynalarından birini seçerek, artık siz de iki elinizi kullanarak makyaj yapmaya başlayabilirsiniz.


Stant Boyutu Ayarlanabilen Konforlu Ayna Çeşitleri


Sephora’nın sunduğu ayna çeşitleriyle makyaj sırasında bir elinizle yüz hizasında ayna tutma zorunluluğu ortadan kalkıyor. Ayarlanabilir stant özellikli çift yönlü ayna çeşitleri, kullanıcıların en çok tercih ettiği ayna modelleri arasında yer alıyor. Kullanıcıların beğenerek kullandığı diğer ayna çeşitleri arasında duvara yapıştırılabilen vantuzlu aynalar, hafifliği ile dikkat çeken ve bir yüzünde büyüteçli yüzey bulunan çift taraflı ayaklı aynalar yer alıyor. Stant boyutu ayarlanabilir yüksekliğe sahip ayna çeşitlerinin yüzey boyutları da değişen büyüklüklerde olabiliyor.


Şehir Yaşamının Vazgeçilmez Modelleri: Cep Boy Aynalar


Çantanıza hatta cebinize sığabilecek büyüklükteki aynalar değişik tasarımları ile dikkat çekiyor. Açıldığında standart aynalara göre detayları daha kolay gösteren büyüteçli bir yüzeye de sahip olan ayna çeşitlerinin dış yüzeyleri farklı tasarımlara sahip olabiliyor. Film karakterleri, değişik çizimler, hayvan figürleri, çiçek desenleri ya da sade renkleri ile kullanıcılara sunulan aynalar dayanıklılıklarıyla da oldukça beğeni topluyor. Kolay açılabilir kapak, korumalı dış yüzey sayesinde çarpmalara ve düşmelere karşı dayanıklı olan ayna çeşitleri, özellikle şehir içi ulaşım sırasında kullanıcıların ihtiyacını karşılamaya yetiyor.


Büyüteçli Ayna ile İdeal Biçimde Kaş Şekillendirmek Mümkün


Büyüteçli yüzeye sahip ayna çeşitleri arasında farklı büyütme özellikleriyle geliştirilmiş ayna modelleri yer alıyor. Sıradan büyütme özellikli aynalara göre 5 kat daha fazla büyütebilen ayna modeli, özellikle kaş şekillendirme sırasında kullanıcıların en büyük yardımcısı oluyor. Banyo, yatak odası, giyinme odası gibi ihtiyaç duyduğunuz her yerde kullanabileceğiniz aynalar arasında kolaylıkla monte edilebilir standı olan modeller de bulunuyor. Portmantonuzun iç kapağına monte edebileceğiniz ya da çalışma masanızın bir köşesine tutturabileceğiniz konforlu ayna çeşitleri, gün içerisinde kendinize bakma ihtiyacınıza da yanıt verebilecek pratikliğe sahip!


Yetersiz Işık Problemine LED Özellikli Ayna ile Pratik Çözüm


LED özellikli ayna modelleri, son yılların trendi olarak öne çıkıyor. Kullanıcıların ışık yetersizliği nedeniyle yaşadıkları problemlerin giderilmesini sağlayan LED özellikli ayna çeşitleri; döndürülebilir çerçeve, öne ya da arkaya değiştirilebilir açı ve kullanışlı standı ile en fazla ilgi gören ayna modelleri arasında yer almayı başarıyor. Duvara kolaylıkla monte edilebilen ve mesafesi ayarlanabilen zikzak aparatlı aynalar özellikle banyolarda tercih ediliyor. Döndürülebilir yüzeye sahip olan bu aynalar da büyütme özelliğine sahip olarak sunuluyor. Dayanıklı ve paslanmaz dış yüzeyi sayesinde nemden kolay kolay etkilenmeyen bu modeller, banyo gibi nemin fazla olduğu ortamlar için ideal kullanım sunuyor. Öte yandan elde kullanmaya alışık olanlar için tutma sapı standa dönüştürülebilen modeller de bulunuyor. Metal ya da plastik malzemelerden yapılmış olan ayna çeşitleri ev ya da ofis ortamları için ihtiyaç duyulan ideal ölçülerinin ve cep ya da çanta boyutlarının dışında çok minik boyutlarla da sunulabiliyor. Bu boyuttaki aynalar özellikle erkek kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. Cebe kolaylıkla sığan bu modeller, acil ihtiyaçlar için de ideal çözüm sunuyor.


Kalemtıraş Modelleri Her İhtiyaca Yanıt Veriyor


Sephora’nın bu kategorisinde kalemtıraş modellerini de bulabilirsiniz. Göz kalemi ürünleriniz için kullanabileceğiniz kalemtıraş çeşitleri arasında iki farklı boyutta kalem açan bölüm bulunuyor. Makyaj malzemelerinin arasında en fazla ihtiyaç duyabileceğiniz aksesuarlardan olan kalemtıraş modelleri, birbirinden canlı renkleri ve şık tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Oldukça uygun fiyatlara sahip kalemtıraş modellerinin yanı sıra makyaj aynası çeşitleri de marka ve modeline göre değişkenlik göstermek üzere uygun fiyatlarla satın alınabiliyor. Dünyaca ünlü markaların ürünlerini tek bir yerde buluşturan Sephora’da konforlu alışverişin keyfini çıkarmak için bu kategorideki ayna ve kalemtıraş modellerine göz atmayı unutmayın!


{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "P3814111", "brand": "SEPHORA", "name": "MAKYAJ KALEMTIRAŞI\u002D19", "sku": "440796", "price": 29.90, "sku": "440796", "position": 1, "variant": "Kalemtıraş", "category": "MAKEUP ACC/OTHERMUACC/SHARPENERS", "dimension10": "440796", "dimension52": "MAKYAJ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "SEPHORA", "dimension94": "29.90", "dimension102": "BAYAN" } ] } } }