{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
DYLAN TURQUOISE EAU DE TOILETTE
X
X
DYLAN TURQUOISE EAU DE TOILETTE
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "", "name": "", "price": "", "sku": "", "brand": "", "variant": "", "category": "//", "dimension10": "", "dimension17": "indirimsiz", "dimension52": "", "dimension78": "SELEKTIF", "dimension94": "", "dimension96": true, "dimension102": "BAYAN", "dimension113": "undefined", "dimension101": ["https://cdn-seph.akinon.net/products/2021/04/30/98293/1232b1d6-87cd-45a5-aea7-91f5d2947971.jpg"] } } }
VERSACE

DYLAN TURQUOISE EAU DE TOILETTE

Parfüm 

Detaylar
P10011996 - P10011996
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Ürün Özellikleri

En kaliteli limon olarak kabul edilen bir ışık patlaması olan Primofiore Limon, dansa öncülük eder ve oldukça karakteristik bir başlangıç noktası sağlayarak hafif asidik ama sabit bir yeşil nota verir. Ancak kalp notaları, kokunun yaratıcılığını veren şeydir.
Özel bir anlaşma, kalıcı, egzotik ve tropikal bir ton için Guava suyunun tazeliğini artırır.
Temel notalar, Clearwood®'un kehribar bir duygusallığı odunsu bir karakterle birleştirdiği, topraksı ve bu esanslara özgü kafur notaları bırakmayan ışık ve gölge arasına düşer. Şeker kamışından yapılan bu orijinal molekül, biyoteknoloji tarafından yaratılan ilk moleküldür ve araştırmanın meyvesi olan özel bir doğal bileşendir.
Canlı ağaç ve beyaz misk kokteyli ile birleştiğinde bu prestijli kokuya modernlik katar.

İÇERİK

ALKOL DENAT. (SD ALKOL 39-C), PARFÜM (PARFÜM), benzil salisilat, limonen, AQUA (SU), hidroksisitronellal, etilheksil metoksisinnamat, sitronelol, heksil CINNAMAL, geraniol, linalul, sinamil alkol, sitral, BUTİL metoksidibenzoilmetan, Etilheksil salisilat, anason alkolü .