{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
1872 yılında kurulan Shiseido markası, 140 seneyi aşan bilgeliği ile dünyanın dört bir yanına eşsiz bir güzellik tanımı sunuyor. Shiseido Japon güzelliğinden esinlenerek paylaşım ve empatiyle beslenen güçlü ve pozitif bir güzellik ortaya çıkarırken aynı zamanda güzellik nerede olursa olsun onu bulup tüm dünya ile paylaşıyor.
TÜM ÜRÜNLERİ GÖR
CİLT BAKIM
Cildinin sahip olduğu güzelliği ve gücü göstermenin tam zamanı
Keşfet
MAKYAJ
Cildiniz ile senkronize olan YENİ Synchro Skin Self-Refreshing Koleksiyonu ile gün boyu taze ve kusursuz görünen cildin sırrını keşfedin.
Keşfet
PARFÜM
İkonik,güçlü ve zarif koku seçenekleri ile karakterinizi ortaya çıkarma zamanı.
Keşfet
GÜNEŞ&KORUMA
Gelişmiş teknolojisi sayesinde hem şehirde hem kumsalda korkusuzca güneşin keyfini çıkarın.
Keşfet
ÖNE ÇIKANLAR
SLEEPING MASK GECE NEM MASKESİ
SHISEIDO WASO
Aydınlık, nemli ve mutlu bir cilt ile uyanmanın sırrı. Sadece uygula ve uyu. Shiseido Waso Beauty Sleeping Mask, cildi derin bir uyku çekmiş gibi canlı gösteren, yüzden temizlenmesi gerekmeyen jel yapıda bir gece maskesidir. Geceleri uyumadan önce cilde uygulanır ve siz uyurken sabaha kadar cildinize nüfuz eder. Ertesi güne canlı, nemli, iyi dinlenmiş ve ışıldayan bir ciltle başlamanızı sağlar. Cilde nem ve canlılık depolar. İçerisinde havuç hücreleri vardır. Etken maddesi ise Japonya’ya özel bir bitki olan Yuzu’dur. Yeşil renkli Yuzu bitkisi, cildi adeta yeniden şarj etmek için doğasından gelen özel bir güce sahiptir. Cildinizi aydınlatır ve cildinize iyi bir gece uykusu verir. Her zaman cilt bakımının son adımı olarak uygulanmalıdır. Paraben ve yağ içermez. Her cilt tipine ve her yaşa uygundur.
460 TL
İNCELE
ÖNE ÇIKANLAR