{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
1872 yılında kurulan Shiseido markası, 140 seneyi aşan bilgeliği ile dünyanın dört bir yanına eşsiz bir güzellik tanımı sunuyor. Shiseido Japon güzelliğinden esinlenerek paylaşım ve empatiyle beslenen güçlü ve pozitif bir güzellik ortaya çıkarırken aynı zamanda güzellik nerede olursa olsun onu bulup tüm dünya ile paylaşıyor.
TÜM ÜRÜNLERİ GÖR
CİLT BAKIM
Cildinin sahip olduğu güzelliği ve gücü göstermenin tam zamanı
Keşfet
MAKYAJ
Cildiniz ile senkronize olan YENİ Synchro Skin Self-Refreshing Koleksiyonu ile gün boyu taze ve kusursuz görünen cildin sırrını keşfedin.
Keşfet
PARFÜM
İkonik,güçlü ve zarif koku seçenekleri ile karakterinizi ortaya çıkarma zamanı.
Keşfet
GÜNEŞ&KORUMA
Gelişmiş teknolojisi sayesinde hem şehirde hem kumsalda korkusuzca güneşin keyfini çıkarın.
Keşfet
ÖNE ÇIKANLAR
SHISEIDO
EXPERT SUN PROTECTOR CLEAR SUNCARE STICK
Yeni Expert Sun Protector Clear Suncare Stick, SHISEIDO’nun çığır açan WetForce ve HeatForce teknolojileri bir araya gelerek suya, tere veya ısıya maruz kaldığında UV koruyucu örtüyü güçlendiren SynchroShield™ oluşuyor. Clear Suncare Stick, cildi her açıdan UVA / UVB ışınlarına karşı koruyan bir örtü oluşturuyor. SPF 50+ / UVA içeren Clear Suncare Stick, her cilt tonuna rahat ve görünmez bir şekilde uygulanıyor. Kullanışlı özelliğe sahip olan Clear Suncare Stick, tasarımı sayesinde cilde doğrudan, eller serbest olarak uygulama yapılmasına izin veriyor. Aynı zamanda mikroskobik parçacıklar gibi çevresel etkenlere karşı cildi koruyor. Sertlik, donukluk ve esneklik kaybına neden olan cilt hasarını önlemeye yardımcı oluyor. % 50'den fazla cilt bakımı formül bileşeninden oluşan Clear Suncare Stick, yalnızca koruma sağlamakla kalmıyor aynı zamanda kırışıklıklara, koyu lekelere ve donukluğa neden olan UV ışınlarının neden olduğu zararların giderilmesine yardımcı oluyor.
395 TL
İNCELE
ÖNE ÇIKANLAR

SHISEIDO

Ultimune Power Infusing Concentrate

560 TL 'den başlayan fiyatlarla

50 ml

İNCELE

SHISEIDO

Minimalist Whippedpowder Blush

312 TL 'den başlayan fiyatlarla

Chiyoko

İNCELE

SHISEIDO

4'lü far paleti

264 TL 'den başlayan fiyatlarla

Platinum Street Metals

İNCELE

SHISEIDO

SMK VisionAiry Gel Lipstick 228

224 TL 'den başlayan fiyatlarla

Bullet Train

İNCELE

SHISEIDO

Aura Dew

385 TL

Solar

İNCELE