{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
The Bubble Mask
X
X
The Bubble Mask
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "P10014719", "name": "The Bubble Mask", "price": "39.90", "sku": "461894", "brand": "SEPHORA", "variant": "SEPHORA HRO BUBBLE 20 MASK 1PCE", "category": "SKINCARE/FACE/MASK TISSU", "dimension10": "461894", "dimension17": "indirimsiz", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension78": "SEPHORA", "dimension94": "39.90", "dimension96": true, "dimension102": "BAYAN", "dimension112": "56", "dimension113": "56", "dimension101": ["https://cdn-seph.akinon.net/products/2021/03/23/98063/79dd17dc-a260-43c1-85e4-6caf3b263b41.jpg"] } } }
SEPHORA COLLECTION

The Bubble Mask

Renkli Yüz Maskesi 

Detaylar
The Bubble Mask
SEPHORA HRO BUBBLE 20 MASK 1PCE
P10014719 - 461894
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Ürün Özellikleri

% 90 doğal içerikli süper temizleme etkisine sahip bir köpük maskesi.
Cildi temizlemek ve arındırmak için baloncuklar üfleyen bir maske
Küçük ekstra şeyi mi? Baloncuk yapın! Sephora Collection balonlu maske ile şaşırtıcı: oksijenle temas ettiğinde, cildin etkili bir şekilde temizlenmesi için maskenin yüzeyinde küçük kabarcıklar oluşur! Eşsiz bir deneyim için bir köpük: Kabarcık maskesi, kirliliğin bıraktığı yabancı maddelerle savaşmaya yardımcı olur. Cilt anında temizlenir ve arındırılır, cilt daha taze ve parlaktır.
Kabarcıklı maskemiz:% 90 doğal ve duyusal kaynaklı bileşenlerle formüle edilmiştir
% 90 doğal içeriklerle formüle edilmiş Sephora Koleksiyonu Kabarcık Maskesi, doğal spirulina ile zenginleştirilmiştir. Saniyeler içinde köpürür ve köpürür ve anında temizlik ve arındırıcı etki için spirulina'nın tüm "gücünü" sunar!
Cilt bakımı özellikleri nedeniyle özel olarak seçilen spirulina, vitamin ve mineral içeriği ile bilinir ve kirliliğin bıraktığı safsızlıklarla mücadeleye yardımcı olur.
Odun hamurundan elde edilen, pürüzsüz ve ince elyaftan oluşan bu balonlu maske, serumu en iyi şekilde emmek için yüzün kıvrımlarına mükemmel bir şekilde yapışır.
Bu formülasyona ne dersiniz: Kabarcıklı maskenin odun hamurundan elde edilen pürüzsüz ve ince elyafı, yüzün kıvrımlarına mükemmel bir şekilde yapışır ve serumu en iyi şekilde emer!

İÇERİK

AQUA (SU), gliserin, kokamidopropil betain, desil glukosid, disiloksan, propandiol, butilen glikol, sodyum klorür, 1,2-heksandiol, DİSODYUM Kokoamfodiasetat akrilatlar kopolimeri, sodyum lauril Glukoz KARBOKSİLAT, hidroksiasetofenon, PARFÜM (PARFÜM), lauril glükosit, ARJİNİN, SODYUM SİTRAT, ALOE BARBADENSIS YAPRAK EKSTRESİ, SORBİK ASİT, SPİRULİNA PLATENSİS ÖZÜ, BİYOFLAVONOİDLER, HEKSİLEN GLİKOL, BRASSICA OLERACEA ITALICA (BROKOLİ) ÖZÜ.