{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
BENİM SAÇIM BENİM TARZIM
Ruh halinize uygun şekilde saç stilinizi değiştirebilmeniz için tüm saç tiplerine uygun yeni bir ürün serisi geliştirdik. Partileri seviyor musunuz? Işıltılı parlak jelimize aşık olacaksınız! Elektriklenen saçlarınızı kontrol edebileceğiniz bir ürün mü arıyorsunuz? Disiplin kremi tam olarak aradığınız şey! Saç tokalarımız, renkli şeritlerimiz ve saç mücevherlerimizi de keşfedin... Uygulama tekniklerinde bunları günlük olarak nasıl kullanacağınızı gösteriyoruz!
GÖRÜNÜŞÜNÜZÜ DEĞİŞTİRSEYDİNİZ NE OLURDU?
Görünüşünüzü değiştirmek istiyorsunuz ama yalnızca birkaç saatliğine. Renkli saç spreyimizi keşfedin. Deneyin ve nasıl bağımlılık yaptığını kendiniz görün! Kullanımı çok kolaydır ve tüm saç renkleri ve tipleri için uygundur. Dahası, şampuanla temizlenir. Farklı renkleri karıştırarak deney bile yapabilirsiniz. Uygulama tekniklerinde nasıl kullanabileceğiniz gösteriyoruz!
SAÇINIZI NASIL ÖRERSİNİZ?
Saç örgüler her türlü duruma uygundur. Örgülerinize dilediğiniz şekli verebilir ve halkalarla, tokalarla ve küçük renkli lastiklerle süsleyebilirsiniz... Saçlarınızın düz veya kıvır kıvır, ince veya kalın olmasına bakmaksızın, tarzınızı değiştirmeye cesaret edin! Saçlarınızı, sıkı örgüler için mükemmel olan şekillendirici spreyle hazırlamayı unutmayın. Uygulama tekniğimizi sonuna kadar izleyin; çünkü örgülerimize eşsiz bir Sephora Collection kıvrımı sunuyoruz.
DALGALI SAÇA NASIL KAVUŞULUR?
Dalgalı saçların hayalini mi kuruyorsunuz? Saçlarınıza hayat verecek, size de sörfçü kız canlılığı katacak muhteşem dalgalar. Dalgalı saç modeli, nasıl bir görünüm isterseniz isteyin, tüm saç tipleri ve uzunlukları için şekillendirilebilir. Mükemmel dalgalı görünümün sırrı ne midir? Bir şekillendirici. Neyse ki bizim sayemizde artık vurucu dalgalar için maşa kullanmanıza gerek yok! Klasik dalgalı görünüme nasıl kavuşulacağını öğrenmek ve hatta biraz deneysellik isteyenler için daha da eğlenceli görünümler için uygulama tekniğimizi izleyin.
MÜKEMMEL TOPUZ NASIL YAPILIR?
Herkesin saçlarının kötü olduğu bir gün vardır. Hepimiz sağdan soldan çıkan tutamları evcilleştirmenin imkânsız olduğu durumlarda bu duygunun nasıl olduğunu biliriz. Bu olduğunda, en mükemmel çözüm saçları, bir veya daha fazla topuz halinde toplamaktır. Panik yapmayın! Nasıl yapılacağını adım adım göstereceğiz. Topuzları dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Farklı stilleri bir araya getirmekten ve saç şeklinize fantastik bir görünüm verecek aksesuarları kullanmaktan çekinmeyin!