{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
X
EKSTRA NAZİK GÖZ VE DUDAK MAKYAJ TEMİZLEME JELİ
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "", "name": "", "price": "", "sku": "", "brand": "", "variant": "", "category": "//", "dimension10": "", "dimension17": "indirimsiz", "dimension52": "", "dimension78": "SEPHORA", "dimension94": "", "dimension96": true, "dimension102": "BAYAN", "dimension113": "undefined", "dimension101": ["https://cdn-seph.akinon.net/products/2020/08/24/95766/a4b8b540-9a42-4214-a0d7-a8ae60357efc.jpg" ,"https://cdn-seph.akinon.net/products/2020/08/24/95766/5fb0faf3-2734-4fda-8f3d-bcd97febe57c.jpg"] } } }
SEPHORA COLLECTION

EKSTRA NAZİK GÖZ VE DUDAK MAKYAJ TEMİZLEME JELİ

İYİ BİR CİLT BAKIMI

Detaylar

Devam edebilmek için lütfen seçimizi yapınız.

P10010654 - P10010654
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Ürün Özellikleri

Göz ve dudaklar için bitkisel kökenli bileşenler içeren nazik etkili bir makyaj temizleyici.

Daha sorumlu bir güzellik anlayışı taahhüdüne bağlı kalan Ekstra Nazik Göz Ve Dudak Makyaj Temizleme Jeli %95 oranında doğal kökenli bileşenlerden oluşur. Doğal kökenli hyaluronik asit + papatya kokteyli (yatıştırıcı ve nemlendirici özellikleriyle bilinen iki aktif bileşen) en zorlu makyajları bile nazikçe temizler. Göz makyajını temizlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Keyifli bir göz ve dudak makyajı temizliği için benzersiz doku

Ekstra Nazik Göz Ve Dudak Makyaj Temizleme Jeli yüzün bu hassas bölgelerini yatıştıracak şekilde tasarlanmıştır. Toleransı klinik olarak kanıtlanmıştır: Ürün hassas ciltler için uygundur. Göz ve dudak makyajınızı keyifle temizlemeniz için.

 
Tek adımda makyaj temizliği.

Nazik, yatıştırıcı ve etkili bir ürün: ruj, maskara, far... Hiçbiri ona karşı koyamaz.  SEPHORA COLLECTION Ekstra Nazik Göz Ve Dudak Makyaj Temizleme Jeli ile yüzünüzü ovuşturmanıza gerek yok. Kalıcı ve suya dayanıklı makyajları bile tek hareketle, iz bırakmadan temizler. Tek adımda yatışan ciltte daha az reaksiyon ve kızarıklık görülür.  

Gezegenimize de iyi gelen bir göz ve dudak makyajı temizleme jeli
 
Çünkü SEPHORA COLLECTION plastik kullanımını azaltma sözünü tutmaya devam ediyor: Yüz ve göz makyajı temizleme jelinin şişesi %100 geri kazanılmış plastikten üretilmektedir (kapak ve dekoratif unsurlar hariç). Vegan formül ve çevre dostu tasarıma sahip ambalaj.