Wet Lines Thick & Curly Detangling Spray Wet Lines Thick & Curly Detangling Spray

Taraması her daim zor olan kalın telli ve kıvırcık saçlar için bir çözüm ile karşınızdayız!! Tangle ... Devamını oku
209,5 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

578382
  • tab description Ürün Açıklaması

    Taraması her daim zor olan kalın telli ve kıvırcık saçlar için bir çözüm ile karşınızdayız!! Tangle Teezer Kalın telli ve kıvırcık saçlar için özel formüllerle hazırlanmış saç açıcı spreyler ile, saç taramayı keyifli hale getiriyoruz!! Kalın Telli ve kıvırcık saçlar için özel geliştirilmiş bu ürün saçı besler ve kabarma – elektriklenme problemini azaltmaya yardımcı olur. Meyveli ve vanilyalı bir kokuya sahip olan bu hafif yapılı sprey ile saçlarınızı daha kolay ve hızlı açabileceksiniz. Ürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilmemekte ve PETA sertifikalıdır. Kalın telli ve Kıvırcık saçlara özel Tangle Teezer ürünleri ile beraber kullanmanız önerilir.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Kalın Telli ve kıvırcık saçlar için özel geliştirilmiş bu ürün saçı besler ve kabarma – elektriklenme problemini azaltmaya yardımcı olur
  • tab ingredients İçerik
    Aqua(water), Cyclomethicone, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Behentrimonium Chloride, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Parfum(fragrance)
  • Ürün Yorumları

Tangle Teezer, saçınızı tahrip etmeden taramanıza, kurutmanıza ve şekillendirmenize yardımcı olan patentli uç teknolojisini kullanan devrim niteliğinde bir saç fırçası markasıdır. Islak veya kuru fark etmeksizin tüm saç tipleri için uygundur. Hangi fırçanın sizin için en iyisi olduğunu keşfedin.