The Future is Yours - Çoklu Yüz Stickeri

0 Ürün Yorumu
The Future is Yours - Çoklu Yüz Stickeri
159 TL (1)
Tüm Yeni Yıl görünümlerinizi kişiselleştirmek için yüzünüze, vücudunuza ve tırnaklarınıza yapışt ... Devamını oku

159 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
620633
 • tab description Ürün Açıklaması

  Tüm Yeni Yıl görünümlerinizi kişiselleştirmek için yüzünüze, vücudunuza ve tırnaklarınıza yapıştırabileceğiniz sınırlı sayıda üretilen vücut mücevheri koleksiyonu. Yeni Yıl’da ışıldamak için mükemmel yüz ve vücut mücevherleri! Tatil günlerinin keyfini çıkarırken yaratıcılığınızı ön plana çıkarın. Her türlü Yeni Yıl görünümü için mükemmel bir son dokunuş olan bu renkli vücut mücevherlerini keşfedin. Minimum çabayla maksimum etki sağlayan bu yapay taşları yüzünüze, vücudunuza veya tırnaklarınıza yapıştırın. Metalik veya parıltılı bitişli vücut mücevherleri, pek çok farklı renk ve desende mevcuttur. Noel hediyesi için parlak bir fikir. Paylaşmaya değer 320 vücut mücevheri. 320 vücut mücevheri ile tatilde eğlenmenin 320 yolu. Bu vücut mücevherleri, ışıltı severler için küçük ama mükemmel bir hediye. Yeni Yıl’ı daha eğlenceli bir hale getirerek yeni güzellik trendlerini keşfedin. Bu vücut mücevherlerini kendinize veya özel birine hediye edin. Ürün artıları: - Harika fiyata büyük etki. - Uygulaması ve çıkarması kolay. - Makyaj temizleyicisine gerek yok.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Vücut mücevherlerini uygulamanın en iyi yolu nedir? Yapay taş sayfasını yavaşça bükün ve bir cımbız yardımıyla taşı dikkatlice çıkarın. Yapay taşı cildinize veya tırnaklarınıza yerleştirin. Yapıştırmak için hafifçe bastırın. Yapay taşı çıkarmak için parmak uçlarınızla tutup çekmeniz yeterlidir. Makyaj temizleyici kullanmanıza gerek yoktur.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection