The Future is Yours - Ahşap Masaj Aleti

0 Ürün Yorumu
The Future is Yours - Ahşap Masaj Aleti
629 TL (1)
Yeni Yıl’da rahatlamak ve gevşemek için x2 ahşap masaj aksesuarı. İçindekiler: - Dry Body Brush - ... Devamını oku

629 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
640636
 • tab description Ürün Açıklaması

  Yeni Yıl’da rahatlamak ve gevşemek için x2 ahşap masaj aksesuarı. İçindekiler: - Dry Body Brush - Wooden Body Massage Roller Evde kendi kendine masaj yapmak için mükemmel bir hediye seti. Tatillere özel olarak sunulan bu setle kendinizi iyi hissedin. Set içerisinde mükemmel kişisel bakım için x2 ahşap masaj aksesuarı bulacaksınız. Fırça, kuru fırçalama için tasarlanmıştır. Çok amaçlı masaj aleti, gerginliği azaltmak için baştan ayağa kadar kullanılabilir. Zahmetsizdir ve profesyonel olmanıza gerek yoktur, ihtiyacınız olan tek şey yalnızca birkaç dakika. Bu Noel'de sevdiklerinize rahatlamanın gücünü hediye edin. Bu masaj aksesuarı ikilisi, oldukça eğlenceli ve orijinal bir hediye. Bu set, turuncu ve pembe yumuşak kumaştan bir kese çanta içinde gelir, dolayısıyla hediye paketine gerek yoktur. Her yere götürebilecek kadar kullanışlı olan bu kese çantayı, bir gezi veya hafta sonu kaçamağı için en sevdiğiniz SEPHORA COLLECTION ürünlerini içerisine koymak için yeniden kullanabilirsiniz. Bu set kimler için ideal bir hediye? Kişisel bakım rutinini artırmak isteyen arkadaşlar için ideal bir hediye! Ürün artıları: - Ahşap masaj aletleri. - Saklamak ve yeniden kullanmak için güzel bir kese çanta.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Peeling vücut fırçasını kullanmanın en iyi yolu nedir? Peeling vücut fırçasını günde bir kez tüm vücudunuzda kullanın. Kullanmadan önce krem veya yağ sürmenize gerek yoktur. Hoş, rahatlatıcı bir hissiyat için, ayaklardan dekolteye kademeli bir şekilde yukarı doğru hareket ederek cildinize masaj yapın. Fırçayı daireler çizerek hareket ettirin, nasıl hissettirmesini istediğinize bağlı olarak boyutu ve basıncı değiştirin. Her zaman aşağıdan yukarıya ve merkezden kenara giderek sert ve yumuşak hareketlerle masaj yapın. Çok amaçlı masaj aletini kullanmanın en iyi yolu nedir? Çok amaçlı masaj aletinin cilt üzerinde yuvarlanan tahta topları vardır. Boyun arkası, baldırlar, karın veya omuzlar gibi vücudun gerginliğe yatkın bölgelerine odaklanmak için idealdir. Kullanmak için ilgili alan üzerinde ileri geri döndürmeniz yeterlidir. İstediğiniz etkiye bağlı olarak daha fazla veya daha az baskı kullanın. Neyi tercih ettiğinize bağlı olarak daha yavaş veya daha hızlı ilerleyerek denemeler yapın.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection