SPLENDIDA MAGNOLIA SENSUEL EDP

BVLGARI SPLENDIDA MAGNOLIA SENSUEL, kadınsılığın cazibesini güçlü ve asil notalara uyarlayıp sunan ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

427643
ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C)

Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab description Ürün Açıklaması

  BVLGARI SPLENDIDA MAGNOLIA SENSUEL, kadınsılığın cazibesini güçlü ve asil notalara uyarlayıp sunan adeta bir güzellik harikasıdır!

  Doğadaki en kısa ömürlü fakat en yoğun aromalı olan manolya çiçeğini alarak cezbedici bir koku haline getirerek ölümsüzleştiriyor.

  Koku muhteşem ihtişamıyla birlikte canlılık, enerji, tutku ve şehvet dolu hisler uyandırıyor.

  BVLGARI SPLENDIDA MAGNOLIA SENSUEL flakonu; “Dekoltenin en güzel süsü, parfümdür.” söyleminden ilham alınarak yaratılmış olup kadın dekoltesine benzetilmiştir.SPLENDIDA koleksiyonu ile BVLGARI, parfümerideki doğa taşlarının en değerli yönlerini öne çıkarıyor.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Koku Ailesi: Çiçeksi Şipre,Tepe Notası: Mandalina, Portakal Çiçeği Özü,Kalp Notası: Çin Manolyası, Yasemin,Dip Notası: Paçuli, Vanilla Özü,
 • tab ingredients İçerik
  ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C)

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

Bulgari evi yıllardır en sofistike mücevherleri ile İtalyan lüksünün standartlarını oluşturmaktadır. Mücevherdeki uzmanlığını parfüm dünyasına çeviren Bvlgari, doğanın en değerli mücevherleri ile yeni kokular yaratmak için bir yolculuğa çıkmıştır. Aynı mücevherinde olduğu gibi kadınların doğal güzelliğini, ikonik malzemelerle tamamlar. Mücevherinde kullandığı sanatı ve işçiliği parfümlerinde de kullanır. Yeniliklerinde ve tasarımlarında aynı prensipleri kullanarak, lüks parfüm koleksiyonunu yaratır.