SMART CLINICAL REPAIR SERUM

Yeni Clinique Smart Clinical Repair™ Serum'u keşfet. Kırışıklık görünümünü birçok açıdan hedef alan ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

575386
  • tab description Ürün Açıklaması

    Yeni Clinique Smart Clinical Repair™ Serum'u keşfet. Kırışıklık görünümünü birçok açıdan hedef alan lazer odaklı klinik serum. İnce çizgi ve inatçı kırışıklık görünümünün azalmasına destek olan bu mükemmel formül, üç sonucu elde etmek için tasarlandı: cilde onarılmış, yenilenmiş ve dolgun bir görünüm sağlamaya yardımcı olmak. Ne işe yarar? Üç ayrı açıdan etki ederek tüm çizgileri ve kırışıklıkları hedefler. Onarılmış cilt görünümü: CL1870 Laser Focus Complex™ ile cildin doğal kolajen seviyesine destek olur. Yenilenmiş cilt görünümü : Güçlü retinoid içeriği ile cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Dolgun cilt görünümü: Hyaluronik asit ile cildi nemlendirir, daha dolgun, genç, berrak ve esnek görünüm kazanmasına yardımcı olur. Görünür Sonuçlar Sadece 10 gün içinde: %84'ü derin kırışıklık görünümünün azaldığını söylüyor* %94 cildin daha pürüzsüz göründüğünü söylüyor* %87'si cildin daha dolgun göründüğünü söylüyor* *358 kadın üzerinde yapılan tüketici testi. İnatçı çizgi görünümünde %32 gözle görülür azalma ile derin kırışıklık görünümünde farklı açılardan üstesinden gelindiği klinik olarak kanıtlanmıştır.* * Aktif çizgi görünümü 16 hafta sonra 69 kadın üzerinde klinik test.

  • Ürün Yorumları

Dermatologların oluşturduğu dünyadaki ilk marka olan Clinique, cildinizde gözle görülür sonuçlar elde etmeniz için basit, etkili ve güvenli ürünler sunar. Paraben ve ftalat içermeyen kokusuz formüller, ciltte tahriş yapmadan maksimum sonuçlar garanti edecek şekilde tasarlanmıştır.

Clinique'le tamamen mutlu bir cilt.