Pharmacy De-Stress - Vücut Yağı

0 Ürün Yorumu
Pharmacy De-Stress - Vücut Yağı
590 TL (1)
Üzüm çekirdeği, avokado, hindistan cevizi yağı gibi en üst kalitede bitkisel yağların buluşmasından ... Devamını oku

590 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
537161
 • tab description Ürün Açıklaması

  Üzüm çekirdeği, avokado, hindistan cevizi yağı gibi en üst kalitede bitkisel yağların buluşmasından doğan bu %100 doğal, besleyici, hafif yapılı Vücut Yağı, nemlendirerek cildinize ipeksi bir yumuşaklık ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Antibakteriyel, antiviral özellikleri ile bilinen Lavanta ve Nane saf uçucu yağlarının karışımından meydana gelen %100 doğal kokusu rahatlatıcı etkisi sayesinde kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. De-stress vücut yağı, sentetik parfüm, mineral yağ, paraben, fitalat, suni renklendirici, silikon içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hassas ciltler ve tüm cilt tipleri için uygundur.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Tüm vücuda masaj yaparak uygulayınız. Uygulama sonrası ellerinizi ılık su ile durulayınız.
 • tab olfactory Koku notaları
  Üzüm çekirdeği, avokado, hindistan cevizi yağı gibi en üst kalitede bitkisel yağlar, Lavanta ve Nane
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.