DIOR

Hydra Life Sorbet Crème Hydra Life Sorbet Crème

Ebegümeci ve Haberlea yapraklarıyla geliştirilmiş bu krem, cildi nemlendirir, besler ve cilt ... Devamını oku
1.205 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

374331
 • tab description Ürün Açıklaması

  Ebegümeci ve Haberlea yapraklarıyla geliştirilmiş bu krem, cildi nemlendirir, besler ve cilt dengesini sağlarken, cildin savunma mekanizmasını güçlendirir. Sorbet krem-jel'in tazeliği ve hafif dokusu nefes kesici yenileme etkisiyle sizi büyüler. 24* saate kadar nemlenmiş cilt dolgunlaşır, canlanır ve uzun süren tazeliğin tadını çıkarır. Her gün daha sağlıklı ve daha güzel, çıplak olmasını tercih edeceğiniz doğal güzelliğe sahip. *Enstrümental teste göre.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Dior Hydra Life 2 in 1 Sorbet Water ile cildinizi nemlendirme ve yeniden dengeleme etkisine hazırlayın. Cildinizi gözle görülür şekilde dolgunlaştırmak için Dior Hydra Life nemlendiriciyi uygulayın.
 • tab ingredients İçerik
  -Haberlea Leaf Extract: Supports the natural production of Ingrediente essential to its beauty.
  -French Mallow: Supports natural aquaporin synthesis to invigorate water circulation.
 • Ürün Yorumları

Christian Dior, 1946 yılında moda evini kurduğu zaman yeni bir kadın hayal etti, daha güzel ve daha mutlu. Bugün, Dior moda evi kokuları, rujları, uzman cilt bakım ürünleri ve couture tasarımlarıyla mutlak yaratıcılığı ve zerafeti kutluyor.