High Power Eyes Define+Volume - Makyaj Seti

0 Ürün Yorumu
High Power Eyes Define+Volume - Makyaj Seti
1.390 TL (1)
Turbo Lash maskara, anında hacim ve uzunluk sağlar ve aynı zamanda sürekli bakım sunar. Maracuja, ... Devamını oku

1.390 TL (1)
YENİ

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
701843
 • tab description Ürün Açıklaması

  Turbo Lash maskara, anında hacim ve uzunluk sağlar ve aynı zamanda sürekli bakım sunar. Maracuja, Argan ve Hint yağları ile zenginleştirilen bu formül, daha güçlü, kalın ve dolgun görünen kirpikler için koruma ve bakım sağlar. İnce dolum maddeleri her bir kirpiğe kolayca uygulanarak hacim oluşturur. Kremamsı dokusu, anında etki yaratan mikroskobik silika küreleri ile zenginleştirilmiştir. Advanced Night Repair Eye Supercharged Jel Göz Kremi, göz çevresinde oluşan çizgi, şişkinlik ve kuruluk dahil olmak üzere tüm yaşlanma belirtilerinin görünümünün büyük ölçüde azalmasına ve 8 saatlik yoğun anti-oksidan korumasının gücü ile cildin ileride oluşabilecek hasarlarına karşı korunmasına yardımcı olur. Double Wear 24 Saat Kalıcı Suya Dayanıklı Waterproof Jel Göz Kalemi ile gözlerinizi kadifemsi mücevher tonları, göze çarpan metalik renkler ve romantik ışıltılar ile süsleyin.

 • tab tips Kullanım Önerileri

  Advanced Night Repair Supercharged Jel Göz Kremi: Temiz cildinizin göz çevresine gündüz ve gece uygulayabilirsiniz.

  Maskara: Kirpik çizgisinden başlayarak, uca doğru kirpiklerinizi kıvırarak ve döndürerek ilerleyin.

  Daha fazla yoğunluk için tekrarlayın. Anında uzunluk ve hacim için en iyi maskaramız olduğunu hemen göreceksiniz.

  Eyeliner: Gözünüzün bitiş noktasından yukarıya doğru bir çizik çektikten sonra göz pınarınıza doğru ince bir çizgi ile devam edip içerisini boyamayı deneyin

 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Bayan Estée Lauder tarafından 1946’da kurulan Estée Lauder markası, o yıldan itibaren yenilikçiliğe ve en doğru servisi vermenin gücüne inanmaktadır. Bayan Estée Lauder markasını yaratırken eşsiz bilgi birkimini, deneyimlerini, tutkusunu, ailesinin önceliklerini ve tabi ki de örnek ürünlerini kullandı. Ona göre her kadın güzel olabilirdi. 1960 yılı itibariyle Estée Lauder ürünleri dünyaya açılarak 150'nin üzerinde ülkede satılmaya başlamıştır ve ikonik ürünleri ve servisleriyle günümüzde kozmetik sektörüne yön veren öncü markalardan biri olarak konumlanmış durumdadır.