GREAT SKIN EVERYWHERE

1245 TL yerine 999 TLLiquid Facial Soap Mild 200ml : Yumuşak, köpük kıvamındaki temizleyici sabun g ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

577078
  • tab description Ürün Açıklaması

    1245 TL yerine 999 TLLiquid Facial Soap Mild 200ml : Yumuşak, köpük kıvamındaki temizleyici sabun gözeneklerdeki yağı ve kiri temizler, cildin doğal nem dengesini korur. Hızlı arındırılan formülü ile cilt daha temiz, konforlu ve taze hisseder.Cildi 2. Adım olan Arındırıcı Losyon için hazırlar. 3 farklı cilt tipi için mevcuttur. Extra Mild, Kuru/Karma ciltler için.Clarifying Lotion 2 - 487ml Jumbo : Hassas ve arındırıcı formülü ile cildinizde fark yaratır. Hava kirliliği, yağ ve kiri cildinizden nazikçe arındırır.Cildi nemlendiriciye hazırlar- arındırılmış cilt nemlendirici ve serumları daha etkili şekilde hapseder. Yağlı ciltler, cildindeki yağ üretimini azaltmak ve gözenek temizliğini sağlamak için 2 kere uygulamalıdır.Kuru ciltler, nemlendirici emiliminin artmasına destek olması ve nemsizlikten oluşan ince çizgileri engellemek için günde 2 kere uygulamalıdır.Dramatically Different Moisturizing Lotion+ 125ml: 3 adımlı cilt bakım sistemimizin 3. adımıdır. Dermatologlar tarafından geliştirilen nemlendirici cildinizi pürüzsüzleştirmeye ve cilt bozukluklarını iyileştirmeye yardımcıdır. Daha ışıltılı bir cilt elde etmenize yardımcı olur.Liquid Facial Soap Mild 30ml : Yumuşak, köpük kıvamındaki temizleyici sabun gözeneklerdeki yağı ve kiri temizler, cildin doğal nem dengesini korur. Hızlı arındırılan formülü ile cilt daha temiz, konforlu ve taze hisseder.Cildi 2. Adım olan Arındırıcı Losyon için hazırlar. 3 farklı cilt tipi için mevcuttur. Extra Mild, Kuru/Karma ciltler için.Clarifying Lotion 2 - 60ml : Hassas ve arındırıcı formülü ile cildinizde fark yaratır. Hava kirliliği, yağ ve kiri cildinizden nazikçe arındırır.Cildi nemlendiriciye hazırlar- arındırılmış cilt nemlendirici ve serumları daha etkili şekilde hapseder. Yağlı ciltler, cildindeki yağ üretimini azaltmak ve gözenek temizliğini sağlamak için 2 kere uygulamalıdır.Kuru ciltler, nemlendirici emiliminin artmasına destek olması ve nemsizlikten oluşan ince çizgileri engellemek için günde 2 kere uygulamalıdır.Dramatically Different Moisturizing Lotion+ 30ml: 3 adımlı cilt bakım sistemimizin 3. adımıdır. Dermatologlar tarafından geliştirilen nemlendirici cildinizi pürüzsüzleştirmeye ve cilt bozukluklarını iyileştirmeye yardımcıdır. Daha ışıltılı bir cilt elde etmenize yardımcı olur.

  • Ürün Yorumları

Dermatologların oluşturduğu dünyadaki ilk marka olan Clinique, cildinizde gözle görülür sonuçlar elde etmeniz için basit, etkili ve güvenli ürünler sunar. Paraben ve ftalat içermeyen kokusuz formüller, ciltte tahriş yapmadan maksimum sonuçlar garanti edecek şekilde tasarlanmıştır.

Clinique'le tamamen mutlu bir cilt.