Ginza Limited Edition- Eau De Parfum

0 Ürün Yorumu
Ginza Limited Edition- Eau De Parfum
3.250 TL (1)
Shiseido Ginza, markanın 5 yıl aradan sonra çıkardığı yeni parfümüdür. 148 yıl önce Shiseido’nun ... Devamını oku

3.250 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
644514
 • tab description Ürün Açıklaması

  Shiseido Ginza, markanın 5 yıl aradan sonra çıkardığı yeni parfümüdür. 148 yıl önce Shiseido’nun hikayesinin başladığı, Tokyo’nun kalbinin attığı yer olan Ginza’dan adını almıştır. Markaya göre, Batı'da koku bir baştan çıkarma aracı olarak kabul edilirken, Japonya'da daha kişisel ve manevi bir anlam kazanıyor. Bu felsefeden yola çıkan Shiseido, Ginza ile kadınlığı yücelten bir koku sunuyor. Hafiflik ve parlaklık, kırılganlık ve güç, sağduyu ve tutku, kokunun simgelediği nitelikler. Ginza, odunsu-floral notalara sahip adeta bir çiçek buketi. Paçuli, sandal ağacı ve Hinoki notalarının gücüyle harmanlanan yasemin, manolya, frezya ve Japon orkidesi akorları… Ginza, kişiliği sihirli bir güce dönüştüren özel bir parfüm.


  - Ginza, tüm farklı yönleri ve zıtlıklarıyla kadınların gücünü vurgulayan özel bir parfüm. Kişiliği sihirli bir güce dönüştüren özel bir kokuya sahip.


  -  Adını; 148 yıl önce Shiseido’nun hikayesinin başladığı, Tokyo’nun kalbinin attığı yer olan Ginza’dan almıştır.


  - Markaya göre, Batı'da koku bir baştan çıkarma aracı olarak kabul edilirken, Japonya'da daha kişisel ve manevi bir anlam kazanıyor. Bu felsefeye göre Ginza ilhamını Samuray inancından alıyor: ""Benim sihirli gücüm yok; kişiliğimi sihrim yapıyorum."" Bu felsefeden yola çıkan Shiseido, Ginza ile kadınlığı yücelten bir koku sunuyor. Teması: Hafiflik ve parlaklık, kırılganlık ve güç, sağduyu ve tutku.


  - Karine Dubreuil ve Maïa Lernout tarafından bestelenen Ginza, Japonya'nın koku geleneğini modernizme dayandırmak için çarpıtıyor. Çiçeklerin doğal zarafeti kutsal ağaçların gücü ile buluştuğunda mükemmel bir simya ortaya çıkıyor. Ginza, bu simyasının sonucudur.


  - Ginza, odunsu-floral notalarına sahip adeta bir çiçek buketi. Paçuli, sandal ağacı ve Hinoki notalarının gücüyle harmanlanan yasemin, manolya, frezya ve Japon orkidesi akorları…


  - Ginza şişesi tasarımcı Constance Guisset tarafından yaratıldı. Siyah hançer bardağı deler ve kokunun pembe sıvısına batar… Patentle ödüllendirilenteknik bir yöntem. Manası: Samurayların cephaneliğine bir övgü ve her kadının sahip olduğu içsel gücü hatırlatma.


  - Kanadalı karizmatik model Elizabeth Davison, Ginza'nın yüzüdür.


 • tab tips Kullanım Önerileri

  Eau de Parfum'u nabız noktalarınıza, bileklerinize, kulaklarınızın altına ve boynunuza püskürtün.


  Parfümünüzü kalıcılığını uzatmak ve güçlendirmek için Parfümlü duş kremi, Parfümlü vücut losyonu ve Parfümlü deodorant gibi Ginza vücut bakım ürünleriyle birleştirin.

 • tab ingredients İçerik
  ALCOHOL, FRAGRANCE (PARFUM), WATER(AQUA/EAU), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, COUMARIN, BHT, CINNAMYL ALCOHOL, FARNESOL, CITRAL, GERANIOL, BENZYL BENZOATE, EUGENOL, RED 4 (CI 14700), EXT. VIOLET 2 (CI 60730), YELLOW 5 (CI 19140)
 • tab olfactory Koku notaları

  Ginza, odunsu-floral notalara sahip adeta bir çiçek buketi. Paçuli, sandal ağacı ve Hinoki notalarının gücüyle harmanlanan yasemin, manolya, frezya ve Japon orkidesi akorları.


 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

1872 yılında kurulan Shiseido markası, 140 seneyi aşan bilgeliği ile dünyanın dört bir yanına eşsiz bir güzellik tanımı sunuyor. Shiseido Japon güzelliğinden esinlenerek paylaşım ve empatiyle beslenen güçlü ve pozitif bir güzellik ortaya çıkarırken aynı zamanda güzellik nerede olursa olsun onu bulup tüm dünya ile paylaşıyor.