Evercalm™ - Bariyer Onarıcı İksir

0 Ürün Yorumu
Evercalm™ - Bariyer Onarıcı İksir
2.119 TL (1)
Cilt bariyerini 7 gün içinde onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmış ... Devamını oku

2.119 TL (1)
SADECE SEPHORA'DA

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
614402
 • tab description Ürün Açıklaması

  Cilt bariyerini 7 gün içinde onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmış hafif yüz yağı.

  Cilt bariyerini 30 dakika gibi kısa bir sürede güçlendirmeye ve onarmaya yardımcı olduğu ve 7 gün içinde 7 hassasiyet belirtisini azalttığı kanıtlanmış, yağsız bir bariyer onarıcı yağ. Kurulukla ve hassasiyet veya tahriş belirtileriyle mücadele etmek için yaratılan yatıştırıcı mikrobiyom dostu ve parfüm içermeyen formül, cildi anında daha esnek, rahatlamış ve nemli hissettirmek için %100 doğal kaynaklı bileşenler içerir.

  Cildi yoğun bir şekilde beslemek ve yenilemek için birlikte çalışan özenle seçilmiş 7 doğal yağ karışımı ile zenginleştirilmiştir. İçeriği: Kore'deki 'dünyanın en saf yeri' sayılan Jeju Adası'ndan elde edilen Camellia Japonica Tohumu Yağı cildi yatıştırır ve hassasiyet belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. Dünyanın en zengin omega 3 ve 6 kaynaklarından biri olan soğuk sıkım Organik Inca Inchi Yağı cildi yeniler ve cilt bariyerinin onarılmasına yardımcı olur. Lipitler ve antioksidanlar açısından zengin, sürdürülebilir kaynaklı Meadowfoam Tohumu Yağı cildi besler ve cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur.

  Temiz Bileşenler

  CAMELLIA JAPONICA TOHUMU YAĞI
  Camellia Japonica Tohumu Yağı cildi sakinleştirir ve yatıştırır.

  ORGANİK INCA INCHI YAĞI
  Organik Inca Inchi Yağı cilt bariyerini onarmaya ve yenilemeye yardımcı olur.

  MEADOWFOAM TOHUMU YAĞI
  Meadowfoam Tohumu Yağı cildi besler ve cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Sabah ve Akşam: 5 damla Evercalm™ Bariyer Onarıcı İksir'İ avucunuzun içinde ısıtın ve tamamen emilene kadar yüz, boyun ve dekolte bölgesine hafifçe tampon hareketlerle uygulayın. Bakım rutininize nasıl ekleyebilirsiniz:

  Güçlendirin ve Aydınlatın:
  Evercalm™ Nazik Temizleme Jeli ile temizledikten sonra, az miktarda Glow And Protect Serum'u ellerinizin arasında yayın ve tamamen emilene kadar cildinize nazikçe bastırın. Ardından, Evercalm™ Bariyer Onarıcı İksir'i talimatlara uygun olarak uygulayın. Son olarak, Glow Daily Vitamin C Jel Kremi yüzünüze ve boynunuza yukarı ve dışa doğru dairesel hareketlerle emilene kadar masaj yaparak uygulayın.

  Yenileme ve Onarma:
  Evercalm™ Nazik Temizleme Sütü ile temizledikten sonra, az miktarda Evercalm™ Kızarıklık Giderici Serum'u ellerinizin arasında yayın ve tamamen emilene kadar cildinize nazikçe bastırın. Ardından, Evercalm™ Bariyer Onarıcı İksir'i talimatlara uygun olarak uygulayın. Son olarak, Evercalm™ Global Protection Gündüz Kremi'ni yüzünüze ve boynunuza yukarı ve dışa doğru dairesel hareketlerle emilene kadar masaj yaparak uygulayın.
 • tab ingredients İçerik
  CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ORYZA SATIVA BRAN OIL, ORYZA SATIVA GERM OIL, CAMELINA SATIVA SEED OIL, PLUKENETIA VOLUBILIS SEED OIL, CAMELLIA JAPONICA SEED OIL, LIMNANTHES ALBA SEED OIL, ROSA CANINA FRUIT OIL, BISABOLOL, TOCOPHEROL.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

REN Clean Skincare cilt sağlığı ve ihtiyaçlarını faaliyetlerinin merkezinde konumlandırmıştır. Cilt dengesine önem veren yüksek performanslı içerikler sağlıyor ve ürün ambalajlarını gezegeni korumak için bilinçli bir şekilde tasarlıyor. Cildi ve gezegenimizi koruyan bir marka.