BALMAIN HOMME EDT BALMAIN HOMME EDT

Balmain erkeği özgün ve özgür . . . Kendi tarzını yaratmak için farklı tarzları cesurca dener. Aynı ... Devamını oku
411 TL 287,7 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

332751
-30%
  • tab description Ürün Açıklaması

    Balmain erkeği özgün ve özgür . . . Kendi tarzını yaratmak için farklı tarzları cesurca dener. Aynı zamanda hem klasik ve rock, hem de asil ve büyüleyici . . . Kültürlü, asi, içgüdüleriyle hareket eden ve başkalarının ne söylediğine kulak asmayan bir erkek. Üst Notalar: Bergamut, Safran, Hindistan cevizi Orta Notalar: Menekşe Yaprağı, Deri, Elma Yosun, Alt Notalar: Sedir Ağacı, Tonka Fasulyesi

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Vücudunuzun sıcak noktalarına uygulayınız: bilek, dirsek içi ve boyun. 15-20 cm uzaktan, enseye, omuz başlarına ve saç uçlarına sıkınız. Göze ve tahriş olmuş deriye temas ettirmeyiniz.
  • tab olfactory Koku notaları
    Bergamut, Safran, Hindistan cevizi
  • Ürün Yorumları

En genç Kreatif Direktör ünvanına sahip Olivier Rousteing, son yıllarda geçmişi ve günümüzü birleştirerek markaya yeni bir yaratıcılık getirmiş ve Balmain’i en trend tasarımcı markalarından biri haline getirmiştir.

Cesur ve yaratıcı tasarımlara imza atan tasarımcı Chic-Couture tarzı şehirli izlerle birleştiriyor. Genç direktör, Balmain Erkek Modasını «couture» tarzda yaratarak, eşsiz ve sıra dışı parçalarla birleştiriyor. Detaylarla dolu, süslü ve zengin Balmain kıyafetleri gerçekten birer sanat eseri.